10 липня 2007 року у конференц-залі інформаційного агентства Уніан відбулася прес-конференція, на який виступив громадський суддя ГО „Громадський суд України” Ярослав Місяць. Він повідомив про результати громадського слідства, що проводилося протягом минулого місяця даною організацією щодо обставин які склалися навколо нерухомого майна ВАТ „Меридіан”" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Громадський суд України повідомив про результати попереднього розслідування обставин захоплення соціальної бази столичного стратегічно

10/07/07

10 липня 2007 року у конференц-залі інформаційного агентства Уніан відбулася прес-конференція, на який виступив громадський суддя ГО „Громадський суд України” Ярослав Місяць. Він повідомив про результати громадського слідства, що проводилося протягом минулого місяця даною організацією щодо обставин які склалися навколо нерухомого майна ВАТ „Меридіан”

Громадський суд дійшов висновку, що майно даного підприємства було відчужено за складною рейдерською схемою.

Виявилося, що шляхом обману та порушення законів України було створено окрему структуру ВАТ „СПК „Меридіан”. Державне підприємство просто пограбували використавши незаконний наказ Фонду Держмайна та Мінпромполітики про виведення об’єктів соціальної сфери з власності заводу.

Головна мета створення незалежного від ВАТ „Меридіан” ВАТ „СПК „Меридіан” – акумулювати акції з допомогою незаконних схем для подальшого перепродажу комерційним структурам. Для цього було створено ще одну посередницьку структуру ТК СПК „Меридіан” підроблено статутні документи, акції соціально - промислової сфери „Меридіану” неодноразово передавалися з рук в руки аби справжні акціонери не могли впливати на дії кількох ошуканців. Злочинну схему реалізували на замовлення одного з банків кілька осіб. Це Василь Сабардін – тоді куратор соціальної сфери заводу, його родич Сидоренко- директор однієї з найбільших баз відпочинку „Меридіану”, та відомий гучними корупційними скандалами екс - голова „Нафтогазу” Ігор Діденко.

Ярослав Місяць проінформував, що протягом наступних кількох місяців дана громадська організація має намір завершити розслідування цієї резонансної справи та передати результати до правоохоронних органів та органів влади, з метою повернення майна ВАТ „Меридіан” власникам.


Источник: прес-служба antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: