antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

В Смілянському району розгорнулася справжня війна за урожай проти зазіхання фірми-рейдера
В Смілянському району розгорнулася справжня війна за урожай проти зазіхання фірми-рейдера
Анатолій Тихенко має накладні, згідно з якими, саме він засівав цю ділянку. А збирати урожай – приїхали сторонні люди. У 2008 році фермер Тихенко взяв дану землю в оренду. Її термін закінчився у кінці 2013-го. З того часу,за словами фермера, обласний Держгеокадастр затягує з продовженням договору.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Громадської організація „Антирейдерський союз підприємців України” провела у Києві мітинг.

14/06/07
13 червня 2007 року відбувся мітинг біля Господарського суду м. Києва, в якому взяли участь більше 200 осіб. Акція була організована громадською організацією „Антирейдерський союз підприємців України” за участю підприємств ВАТ „НВП” Сатурн та АСК „Укррічфлот”. Учасники мітингу виступили проти незаконно прийнятих ухвал Господарським судом м. Києва, а також з вимогою проведення розгляду справ по корпоративним питанням у відкритому режимі з допуском на судові процеси Громадських організацій та представників ЗМІ. Підприємства ВАТ „НВП” Сатурн та АСК „Укррічфлот” протягом останніх кількох років потерпають від спроб незаконного заволодіння їхнім майном з боку рейдерів. Протягом квітня - травня 2007 року Господарським судом м. Києва було винесено ухвали щодо даних підприємств, які порушують права акціонерів надані їм законодавством України. Зокрема, заблоковано фінансову діяльність підприємства ВАТ „НВП” Сатурн та позбавлено права переоформити у власність свої акції 70 тис. акціонерів АСК „Укррічфлот”. Громадська організація "Антирейдерський союз підприємців України" подібними акціями привертає увагу громадськості до проблеми рейдерства, та створює підвалини правового опору злочинній діяльності на державному рівні. Источник: antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: