antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Громадську правозахисницю підприємців наказали заарештувати

23/05/12
Суд міста Рубіжне Луганської області прийняв рішення взяти під варту правозахисника і юриста Асамблеї малого і середнього бізнесу в Україні Рімму Білоцерківську.
Про це кореспонденту Gazeta.ua повідомив член координаційних рад Асамблеї малого і середнього бізнесу та громадської організації "Вільний простір", представник Незалежної профспілки підприємців Луганщини Ігор Запрудський.
За його словами, останні кілька місяців Білоцерківська активно проводила інформаційну кампанію, під час якої роз"яснювала людям, "яким чином розікрали державу, як ми не впливаємо на виборчий процес в країні, яким чином відокремлена влада від народу".
"Вона прописала юридично, яким чином слід боротись проти владного свавілля. Вона розповідала людям, яким чином нас дурять з Пенсійним фондом, як розкрадаються гроші держави. Ті люди, які нас зрозуміли і підтримали, повигравали суди", - відзначив Запрудський.
Активіст уточнив, що Білоцерківська, зокрема, захищала від забудовників місто Сєвєродонецьк.
"Тому ця людина стала владі як кістка поперек горла. Справу проти неї передали у Рубіжне, тому що у Сєвєродонецьку одинадцять суддів відмовились від її розгляду", - додав Запрудський.
Він також розповів, що Асамблея малого і середнього бізнесу, громадська організація "Вільний простір" їздять по всій країні і вголос заявляють про свавілля влади.
"І влада дуже нас злякалась - вона почала розуміти, що ми відкрили ящик Пандори. 10-15 осіб, які розікрали все українське майно, приватизувавши його, побачили, що парламентські вибори гикнуться, їх не буде. Вони відчули, що втрачають важелі", - вважає громадський діяч.
Запрудський заявив, що українська громадськість ніколи не погодиться із тим, щоб "її ставили в умови овець, яких заганяють у пастку".
"А Білоцерківська - це людина від народу, ми її не віддамо, хай як влада не сперечалась із нами. Кримінальна справа проти неї - це справа 37-го року, яка шита білим хрестиком", - підсумував Запрудський.
Денис ТИМОШЕНКО


Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: