antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Гроші від приватизації «Укртелекому» «кинуть» на мости і дороги

12/03/11

Гроші від приватизації ВАТ «Укртелеком» спрямують в державний бюджет, а потім будуть спрямовані на будівництво мостів, доріг та інші статті видатків.

Про це на прес-конференції сьогодні заявив віце-прем"єр-міністр України-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, передає корреспондент «України Комунальної».

«Гроші від приватизації не підуть до Пенсійного фонду. Вони, як і повинно бути, підуть в державний бюджет, на ті статті, на які призначені. Це і мости, і дороги, і, як говорять, будуть проїдені», - зазначив Тігіпко.

Нагадаємо, вчора, 11 березня, Фонд державного майна України (ФДМУ) та ТОВ ESU підписали договір куплі-продажу 92,79% акцій «Укртелекому».

ФДМУ 18 лютого 2011 р., отримав від ТОВ ESU офіційну згоду придбати пакет акцій ВАТ «Укртелеком» розміром 92,79% статутного капіталу за ціною 10 млрд 575,1 млн грн.


Джерело: «Україна Комунальна»

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: