antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Інформаційне повідомлення

16/03/10
16 березня 2010 в місті Фастів за ініціативою Антирейдерського союзу підприємців України було проведено робочу зустріч підприємців міста Фастів та в.о. мера Поліщук Г.Ф. На зустрічі обговорювався корпоративний конфлікт між ПП «БОР-КА»  та ТОВ «Магнат-О» щодо права власності на речовий ринок, що розташований по вул. Галафєєва, 43. Під час наради землевпорядник міської ради підтвердила легітимність знаходження законного власника на території речового ринку ПП «БОР-КА» і висказала своє здивування з приводу посягань на чужу власність з боку ТОВ «Магнат-О». Міська влада та правоохоронні органи м. Фастів на боці законного власника ПП «БОР-КА», тобто на боці закону. ПП «БОР-КА» є колективним членом Антирейдерського союзу підприємців України. На території ринку відкрита громадська приймальня АСПУ.


Джерело:
IA Antiraider

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: