antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Іноземці винні «Поліграфісту» мільйони

21/10/08
Австрійські представники компанії Heidelberg мають відшкодувати Тернопільському ТОВ «Поліграфіст ЛТД» більше 31-го мільйона гривень. Товариство «Поліграфіст - колективний член Антирейдерського союзу підприємців України і, ставши під захист АСПУ, таки змогло захистити СВОЄ!
Свого часу Тернопільске ТОВ «Поліграфіст» вирішило модернізувати стару напіврозвалену типографію та облаштувати її за останнім словом техніки – встановити найсучасніше типографське обладнання. Вибір зупинили на компанії Heidelberg. Але ніхто навіть уявити не міг, наскільки сучасним виявиться придбане обладнання.

Компанія «Heidelberg друковані машини України» - дочірнє підприємство австрійської компанії - працює на українському ринку більше 15-ти років. Тут здійснюють продаж обладнання Heidelberg, його сервісне обслуговування та ремонт. Але компанія не попереджає своїх клієнтів, що усе програмне забезпечення обладнання має спеціальне кодування, завдяки чому апарат можна відключити в будь-який момент, навіть дистанційно. Суть кодування полягає у відключенні, а потім самознищенні програмного забезпечення, без якого обладнання працювати не може.

Товариству «Поліграфіст» про такі можливості апаратів не розповіли. 2004-го тернопільці придбали бажане обладнання за майже 3 мільйони євро на умовах відстрочки платежу на 5 років.

Обладнання такого класу жодна інша компанія не виробляє та й ремонтувати його можуть лише фахівці Heidelberg.
Пізніше у компанії Heidelberg – як у австрійського, так і в київського представництв – змінилися керівники. Український підрозділ очолив пан Пірсон. З його приходом і почалися конфлікти між двома компаніями.

Товариству «Поліграфіст ЛТД» довели до відома, що гарантійні зобов’язання, що їх надавала компанія Heidelberg, не передбачають післягарантійного обслуговування. Отже, українське представництво не обслуговує та не ремонтує своє ж обладнання. Періодичні відключення апаратів (завдяки спеціальному кодуванню) приводили до простою виробництва, відтак, «Поліграфіст» мав збитки.
Чергове відключення відбулося 8 лютого 2008 року. Типографія знову зупинилася, і 100 її співробітників залишилися без грошей.
«Поліграфіст» звернувся до суду. Перший він виграв. Київський господарський суд заборонив відключати друковану машину шляхом кодування чи будь-яким іншим способом.

Другий процес виграло представництво Heidelberg. Свій захист вони будували на тому, що взагалі не зобов’язані ремонтувати обладнання власного виробництва.

Нарешті ТОВ «Поліграфіст ЛТД», права якого в суді захищали юристи Антирейдерського Союзу підприємців України, довело свою правоту. Днями Господарський суд Києва повністю задовольнив позов тернопільського підприємства та виніс рішення про стягнення з компанії «Heidelberg друковані машини України» шкоди у розмірі майже 32 млн грн. на користь ТОВ «Поліграфіст ЛТД».


Наталія Ренгевич,
Antiraider.org


НАВЧІТЬСЯ ЗАХИЩАТИ СВОЄ!
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: