antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Інвестфонди залучили рекорд

10/12/10

Чистий приплив коштів у відкриті фонди в листопаді склав 45 млн. грн.

ПІФи назбирали стільки грошей, що змогли перекрити відтік минулих 10 місяців 2010 року. У результаті, з початку року інвестфонди заманили до себе близько 18 млн. грн.

Найвдалішим став "ОТП Класичний", за 11 місяців назбирали 53,8 млн. грн. За даними Української асоціації інвестиційного бізнесу (УАІБ) за листопад фонд залучив цілих 48,3 млн. Таким чином фонд став найбільшим відкритим ПІФом, активи якого складають майже 55 млн. грн. (на 1 грудня).

Другий у рейтингу з припливу капіталу - "СЕБ фонд грошовий ринок", який зумів набрати в управління 9,2 млн. Слідом за ним йде його колега - "СЕБ фонд збалансований" з припливом в 8,9 млн.

Срібло за обсягом активів дісталося інвесткомпанії "Кінто" з фондом "Класичний" - майже 43 млн. грн.

Третє місце посідає фонду "Парекс Український збалансований". Його капіталізація на початок грудня дорівнювала 28 млн. грн.

Джерело: Точка.нет

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: