antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Історичний стадіон у центрі Києва віддадуть під забудову?

03/08/10
«Оце стадіон «Старт» забудують багатоповерхівками, на його місці з’являться шість височенних «свічок»!» - така шокуюча звістка розійшлася нещодавно серед мешканців, які живуть навколо цього стадіону.

Як же дійшло до того, що єдине місце для занять спортом і простого відпочинку від міської метушні, таке важливе місце для історії Києва може перетворитись на будівельний майданчик, а згодом і на закриту територію для багатіїв?.. Адже стадіон - це 4,13 га у центрі міста, ласий шмат для знахабнілих олігархів…

Як це почалось

За інформацією ДПА України, 22 січня 2007 року з метою «реконструкції спортивного комплексу «Стадіон «Старт» було укладено інвестиційну угоду між ДПА у м. Києві та ТОВ «Голдеп Хаус» щодо будівництва багатофункціонального комплексу спортивно-оздоровчого, офісно-житлового та торговельно-розважального призначення.

Звичайно у проекті «офісно-житловій» та «торгівельно-розважальній» частині приділялось значно більше уваги. Фактично після «реконструкції» на місці стадіону мало залишитись тільки невеличке футбольне поле, а решта території опинилась би зайнятою хмарочосами.

Далі податкова звернулась до Фонду держмайна з пропозиціями щодо включення спортивного комплексу «Стадіон «Старт» до переліку об’єктів, що підлягають приватизації. Чиновники Регіонального відділення ФДМУ у м. Києві не змогли відмовити колегам з податкової і видали наказ за №516 від 21.07.2009 року, в якому стадіон було включено до переліку об’єктів що підлягають приватизації за «(«комерційним» конкурсом (те що конкурс виграла саме «Голдеп Хаус» будемо вважати випадковим збігом обставин).

Потім з’явилося рішення Київської міської ради від 26 лютого 2010 року N«418/3856.

Київрада припинила право відкритого акціонерного товариства «Науково-виробничий комплекс «Київський завод автоматики їм. Г. І. Петровського» на користування земельною ділянкою площею 0,28 га, відведеною відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 19.09.67 «Про закріплення за заводом автоматики їм. Г.І. Петровського території стадіону «Старт» та дозвіл на будівництво спортивного комплексу». Також рішенням Київради земельну ділянку площею 4,35 га під стадіоном «Старт» виключено з переліку спортивних парків. До того ж визнано таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської ради депутатів трудящих від 12.09.67 «Про закріплення за заводом автоматики ім. Г.І. Петровського території стадіону «Старт» та дозвіл на будівництво спортивного комплексу та пункт 5 рішення Київської міської ради від 01.03.2001 «Про оформлення права користування земельними ділянками».

Тим же рішенням була і призначена сума, за яку продали «Старт» - трохи менше 10 млн. грн. (для порівняння: за оцінками експертів у кризовий 2009-й рік ця земля коштувала не менше 40 млн грн).

Тобто стадіон, який має історичне значення, на якому тренується збірна України з пауерліфтингу, де тренуються найсильніші у світі люди (двічі найсильніша людина Світу Василь Вірастюк, 14 призерів Європи і Світу з пауерліфтингу), чи не єдине місце для здорового дозвілля і спорту у мікрорайоні, чиновники просто не помітили, побачивши тільки землю, за яку можна отримати гроші (те, що стадіон «пішов» за вчетверо меншу ціну, ніж ринкова, також вважатимемо випадковим збігом, який не має ніякого відношення до корупції).

Не встигли ми зрадіти новині про призупинення приватизації стадіону, як Фонд держмайна України повідомив нас про те, що стадіон таки приватизують.

Так, на адресу ГО «Я, ТИ-КИЇВ» надійшов лист, в якому йдеться про те, що спочатку «для зняття соціальної напруги» приватизацію призупинили, а потім зібрались, подумали і вирішили все-ж-таки продати стадіон разом із «золотою» землею.

Серед іншого у листі ФДМУ йдеться: «Учасники наради відмітили, що на сьогоднішній день спортивний комплекс «Стадіон «Старт» не задовольняє потреби відвідувачів, оскільки не відповідає сучасним вимогам…

З огляду на вище викладене, представники наради відмітили, що спортивний комплекс недоцільно вилучати із переліку об’єктів, що підлягають приватизації, та запропонували приватизувати зазначений об’єкт».

Цікаво, що на нараді були присутні чиновники з Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Київської міської державної адміністрації, Державної податкової адміністрації у м. Києві, регіонального відділення ФДМУ по м. Києву та Фонду державного майна України. І вони були мотивовані продати стадіон.

За офіційною версією, головною мотивацією були саме гроші: «Було зазначено, що фінансування на утримання та реконструкцію цього спортивного комплексу у бюджетах Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Київської міської державної адміністрації, Державної податкової адміністрації у м. Києві не передбачено і не планується» - йдеться у листі.

Звичайно, посадовці завіряють у своєму листі, що «… При приватизації комплексу майбутній власник буде зобов’язаний зберігати профіль діяльності, здійснити реконструкцію, внаслідок якої будуть оновлені будівлі, основне та тренувальне поле, бігова доріжка, баскетбольний, волейбольний, хокейний майданчики, тенісний корт, трибуна, майданчик для гри в городки, що покращить умови для подальшого розвитку футболу, волейболу, баскетболу, хокею, легкої атлетики, тенісу та занять фізичною культурою різними верствами населення». Але єдиний проект, який ми бачили, окрім виконання вимог, передбачав будівництво справжніх хмарочосів, які б зайняли більше половини сучасної території стадіону.

Якось дивно виходить: стадіоном опікуються стільки відомств, але грошей на нього в жодного немає, і «враховуючи викладене, учасники наради наголосили, що єдиним можливим шляхом для залучення інвестицій на оновлення та приведення у відповідність до сучасного європейського рівня спортивного комплексу «Стадіон «Старт» є його приватизація» - цитата з листа. Не знаю кому як, а мені особисто не віриться, що рішення про те що єдиний вихід – це продаж стадіону (разом з землею) виникло з об’єктивних причин і без зовнішньої «стимуляції».

Напад стався приблизно о 13 годині 22 липня на одній з алей стадіону.

На голову ГО «Я, ТИ – КИЇВ» здійснено напад прямо на стадіоні «Старт»

ШУКАЄМО СВІДКІВ!!!!

Андрій Єременко

Джерело: domik.net

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: