antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Італія увійшла в стадію глибокої рецесії

26/11/08
Італія увійшла до стадії глибокої рецесії, яка продовжиться весь 2009 р. Про це йдеться в оприлюдненій 25 листопада доповіді Організації економічного співробітництва і розвитку /ОЕСР/, в якій проаналізовано економічний стан всіх країн ЄС, передає ПРАЙМ-ТАСС.

Як відзначають аналітики ОЕСР, для подолання затяжного економічного спаду, коли показник ВВП знижується протягом достатнього тривалого часу, необхідне фінансове стимулювання, що вимагає "могутніх заходів" від уряду. Так, зокрема, не зважаючи на "найбільш високу в єврозоні заборгованість Італії", країна може подолати застій шляхом встановлення контролю над державними витратами і застосування "послідовної фіскальної політики". Крім того, експерти прогнозують, що рівень безробіття в Італії в 2009 р. досягне 8%, в порівнянні з 6,2% і 6,9% в 2007 і 2008 рр., відповідно.

Разом з тим, прем`єр-міністр Італії Сильвіо БЕРЛУСКОНІ, виступаючи на генеральній асамблеї Римського індустріального союзу, заявив, що "Італія має всі підстави бути оптимістичнішою, ніж інші країни". "Наша банківська система надійніша, ніж в інших європейських країнах", - запевнив С.Берлусконі.

Довідка УНІАН. Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) об`єднує 30 країн. Це - Австралія, Австрія, Бельгія, Канада, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Італія, Японія, Корея, Люксембург, Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Великобританія, США.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: