antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Кабмін підпише ще один меморандум

26/11/08
Наступного тижня Кабінет Міністрів планує підписати меморандум про взаєморозуміння з машинобудівними підприємствами.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вчора під час виїзної колегії повідомив міністр промислової політики України Володимир НОВИЦЬКИЙ.

Він сказав, що до кінця цього тижня Міністерство промислової політики України планує підготувати пакет антикризових пропозицій, спрямованих на стабілізацію ситуації в машинобудівній галузі, і звернувся до керівництва машинобудівних підприємств з проханням підготувати до кінця цього тижня пропозиції для виходу галузі з кризи.

“Для нас надзвичайно важливо знати реальну ситуацію на підприємствах, ми обов`язково врахуємо всі ваші пропозиції”, - зазначив В.НОВИЦЬКИЙ.

За його словами, на 1 грудня в Кабінеті Міністрів України заплановано круглий стіл, на якому буде розглянуто питання роботи машинобудівної галузі в умовах кризи.

“Обговорюватимемо можливості мінімізації потреб на підприємствах, питання захисту колективів підприємств”, - додав міністр.

Під час колегії представники машинобудівної галузі звернулися до Мінпромполітики з проханням запровадити для підприємств машинобудування пільги на транспортні послуги та енергоносії.

Машинобудівники вважають за необхідне скоротити терміни відшкодування ПДВ для підприємств галузі до 3-5 днів і зменшити податкові навантаження на підприємства.

Як повідомляв УНІАН, 17 листопада Кабінет Міністрів підписав Меморандум про взаєморозуміння з керівниками підприємств хімічної промисловості; 10 листопада - з підприємствами гірничо-металургійного комплексу, профспілками, профільними виробничими об`єднаннями.


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: