antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Кабмін пропонує спростити процедуру перегляду комунальних тарифів на місцях

08/12/08
Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді спростити для органів місцевого самоврядування процедуру перегляду тарифів на житлово-комунальні тарифи.

Про це йдеться в законопроекті № 3434, зареєстрованому в Раді 3 грудня.

Зокрема, документом пропонується визначити акти органів місцевого самоврядування, якими змінюються ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги у зв’язку зі зростанням цін на енергоносії і рівня мінімальної заробітної плати, до тієї категорії, на яку не поширюється дія закону «Про принципи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Цим законом передбачалося, що перед набуттям чинності рішень місцевої влади вони повинні протягом одного календарного місяця пройти відповідні процедури: здійснити розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг і погоджувати їх з територіальними органами Державної цінової інспекції; підготувати проект регуляторного акту і проаналізувати його регуляторний вплив; оприлюднити проект регуляторного акту і аналіз його регуляторного впливу та інші.

Виключивши з-під сфери впливу закону «Про принципи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» акти органів місцевого самоврядування про перегляд тарифів, місцева влада, на думку розробників законопроекту, зможе своєчасно реагувати на підвищення цін на енергоносії, переглядаючи тарифи на житлово-комунальні послуги.

Це, у свою чергу, допоможе вирішити проблему збитковості підприємств житлово-комунального господарства, які є споживачами енергоресурсів і постачальниками послуг ЖКГ.

Законопроектом також пропонується зменшити термін повідомлення споживача підприємством ЖКГ про зміну вартості житлово-комунальних послуг з 30 до 10 днів.

Як повідомлялося, у квітні Кабмін ввів щомісячне підвищення граничних цін на природний газ для підприємств комунальної теплоенергетики, починаючи з червня 2008 року.

З червня гранична ціна на газ для підприємств ТКЕ виросла на 3,5% - до 710,01 гривень за тис. куб. м, з липня - ще на 3,5% (порівняно з червнем) - до 734,86 гривень за тис. куб. м, з серпня - до 760,58 гривень за тис. куб. м, з вересня - до 787,2 гривень за тис. куб. м, з жовтня - до 814,75 гривень за тис. куб. м, з листопада - до 843,27 гривень за тис. куб. м і з грудня - до 872,78 гривень за тис. куб. м.

Таким чином, до 2009 р. граничні ціни на газ для підприємств комунальної теплоенергетики підвищилися на 27,23% - до 872,78 гривень за тис. куб. м.


Джерело: proUA Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: