antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Кабмін злякався підприємців

15/01/09
Уряд має намір пропонувати мінімальну ставку ринкового податку у розмірі 0,18 грн. за м. кв. на добу (0,03% від мінімальної зарплати) до другого читання проекту закону "Про місцеві податки і збори".

Про це повідомив перший віце-прем"єр-міністр Олександр Турчинов.

Зараз для працівників ринків діє ринковий збір, верхня межа якого була встановлена декретом Кабінету Міністрів "Про місцеві податки і збори" від 20 травня 1993 року (20% мінімальної зарплати, тобто 113 грн.).

Якщо ринковий збір сплачується за площу торгового майданчика, то запропонований Урядом ринковий податок буде стягуватися з адміністрацій ринків за загальну площу (з проходами, туалетами тощо).

Таким чином, площа, за яку доведеться платити працівнику ринку, збільшиться.

"Враховуючи те, що середнє співвідношення торгової площі до загальної площі ринку складає 50/50, та те, що ставку податку пропонується суттєво зменшити, сума загального платежу для конкретного працівника ринку все одно стане меншою порівняно із тими сумами, які підприємцям доводиться платити зараз", - повідомив  Турчинов.

Як відомо, в першій редакції закону збір було збільшено в 7 разів. У четвер Верховну Раду пікетували працівники ринків, а депутати, що не входять до більшості звинуватили в уряд в намаганні знищити робочі місця. Після чого фракція БЮТ заявила, що готова проголосувати за відповідні зміни до закону щодо зменшення збору.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: