antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Керівник "Батьківщини" про мету свого затримання

08/09/13
  
 
Інтервью з Дмитренком Олегом Миколайовичем, після звільнення зі слідчого ізолятора 5.09.2013.
 
Дмитренко О.М.- директор СТОВ "Батьківщина", депутат Чернігівської областной ради. 
 
Він був затриманий 4.09.2013 року, в приміщенні Управління МВС України в Чернігівської області під час зустрічі з начальником слідчого управління УМВС України в Чернігівської області, полковником Любарцем О.В. 
 
Представники СТОВ "Батьківщина" приїхали в будинок УМВС на запрошення керівництва обласної міліції для врегулювання конфлікту з представниками Групі компаній «Кернелл», та були незаконно затримані без санкції суду. 
Вже наступного дня, після втручання громадськості, біля в 15.00 години, Дмитренко О.М. був звільнений зі слідчого ізолятора. 
 
Порушення законів, допущені працівниками слідчого управління УМВС як при затриманні, так і при звільненні Дмитренка О.М., керівництво обласного УМВС не коментує. 
 
Конфлікт почався 25.09.2013 року після спроби представників Групи компаній «Кернелл», при підтримці охоронної фірми, зібрати урожай з полів засіяних СТОВ "Батьківщина" в Сріблянськом районі Чернігівськой області.
 
 
 
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: