antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Керівництво Rozetka.ua оскаржило в суді претензії податкової

16/05/12
Керівництво одного з найбільших інтернет-магазинів в Україні Rozetka.ua оскаржило в суді претензії податківців.
Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова Державної податкової служби України Олександр Клименко.
«Вона (компанія - УНІАН) оскаржила. Це їх законодавчо право», - наголосив він.
Водночас О.Клименко зазначив, що органи ДПСУ при роботі щодо компанії здійснювали свої дії «суто в рамках правового поля».
Як повідомляв УНІАН, за даними столичної податкової міліції, в квітні 2012 року ТОВ «Розетка.уа» було пред"явлене звинувачення в ухиленні від сплати податків на суму близько 8 млн. грн.
«Із цього приводу стосовно посадовців підприємства порушено кримінальну справу. За оперативною інформацією, бізнесмени завозили товари з-за кордону за заниженими цінами. Це дозволяло одержувати надприбутки, які переводилися в «тінь» через рахунки «фіктивних» фірм», – зазначалося в повідомленні відомства.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: