antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Хортицький райсуд Запоріжжя викинув з власної квартири жінку з трьома маленькими дітьми.

26/03/12
До прокуратури Хортицького району Запоріжжя звернулася мати трьох маленьких дітей.
Жінка розповіла, що її несподівано позбавили права користування квартирою по вулиці Калнишевського. Тобто, просто виставили на вулицю.
Прокурорська перевірка виявила, що у січні цього року Хортицький суд своїм рішенням виписав жінку та прописав до її квартири громадянина «ікс». За словами прокурора зазначеного району Олексія Воронова, минулого літа хтось «змайстрував» заочне рішення суду, що до виселення з квартири багатодітної родини і заселення туди якогось там пана. За даним фактом вже порушена кримінальна справа.
Прокуратура вимагає від Хортицького райсуду Запоріжжя переглянути своє безпідставне рішення.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: