antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Київська міська профспілка охорони здоров"я повідомляє...

11/06/10
Нагадаємо, що опротестованими пунктами зазначеного рішення Київрадою було внесено зміни до рішення Київської міської ради від 14.03.2002 року №360/1794 в частині зміни надання в оренду Київській міській профспілці працівників охорони здоров"я приміщення загальною площею з 243,50 кв. м (на 1 поверсі) на 176,30 кв. м (2 поверх - 73,80 кв. м, 3 поверх - 102,50 кв. м) в будівлі Київського центру спортивної медицини. Позицією №9 додатку до пункту 1 опротестованого рішення Благодійній організації «Благодійний фонд Святого Миколая 2007» було надано право на укладення договору оренди на площі, що з 1987 року законно займає Профспілка, та щодо яких діє договір оренди, строк дії якого закінчується лише 14 березня 2012 року.


Підставою внесення Прокуратурою міста Києва протесту на пункт 3 та позицію №9 додатку до пункту 1 рішення Київської міської ради від 27.11.2009 року №721/2790 є порушення Київрадою прав та інтересів Київської міської профспілки працівників охорони здоров"я та норм Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про оренду деоржавного та комунального майна», Порядку передачі майна територіальної громади міста Києва в оренду. При прийнятті рішення його проект не готувався та не погоджувався Головним управлінням комунальної власності м. Києва та постійною Комісією київради з питань власності, зазначене питання з голосу включено до рішеня саме на пленарному засіданні Київради від 27 листопада 2009 р.
    
Як раніше заявляла Профспілка, 26 листопада 2009 року голова Ради Профспілки - Канаровська Л. В. в складі ініціативних груп була співдоповідачем на «нічній» сесії Київради та довела до відома депутатів альтернативну та реальну інформацію про стан фінансування лікувально-профілактичних установ підпорядкованих Головному управлінню охорони здоров"я та медичного забезпечення м. Києва.
   
Протестом Прокуратура міста Києва вимагає скасувати пункт 3 та позицію №9 додатку до пункту 1 рішення  Київської міської влади від 27.11.2009 року №721/2790 як такі, що суперечать вимогам чинного законодавства. Протест зупиняє дію вказаного рішення у незаконній частині та підлягає обов"язковому розгляду у встановлений законом десятиденний строк.
     
Також Профспілка повідомляє, що у Господарському суді м. Києва слухається справа за позовом Київської міської профспілки працівників охорони здоров"я до Київської міської ради про визнання незаконним та скасування пункту 3 та позицію №9 додатку до пункту 1 рішення Київської міської влади від 27.11.2009 року №721/2790.


Джерело: Київська міська профспілка працівників охорони здоров"я

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: