antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Киянам не потрібна чергова Еліта-Центр!

24/10/08
Активісти Антирейдерського Союзу підприємців України пікетували сьогодні Інвестиційно-будівельну компанію «Столиця». 

Компанії, афільовані з ІБК «Столиця», -  ТОВ «Готельні інновації», компанії «Каштанове місто» та «Заріччя-буд» - причетні до рейдерської атаки на готель Товариства «Знання України» по вул. Микільсько-Ботанічній, 31.

Відтак, за інформацією АСПУ, власники ІБК «Столиця» Олег Молчанов, Влада Молчанова, а також депутат Київради Денис Москаль (у минулому директор ТОВ «Каштанове місто») також мають відношення до рейдерських атак. 

Компанія, яка незаконними методами намагається заволодіти чужим майном, може спокійно повторити долю «Еліти-центр», у будь-яку мить другою «Елітою» може виявитися проект ІБК «Столиця» «Весна на Зарічній вулиці», - попереджають фахівці АСПУ.  

Аби попередити клієнтів інвестиційно-будівельної компанії «Столиця» про можливі наслідки та привернути увагу громадськості, влади до ситуації, Антирейдерський Союз підприємців України постійно проводитиме пікетування офісу ІБК «Столиця», а також Київради.
Завтра, 24 жовтня, пікетування проходитиме під стінами Київради.


АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: