antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Клюєв хоче допомагати "великим платникам податків"

13/01/11

Кабінет міністрів має намір активізувати роботу з банківським сектором для покращення умов кредитування перспективних і важливих для країни інвестиційних проектів.

Про це заявив перший віце-прем`єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв під час представлення керівника Державного агентства з інвестицій і управління національними проектами України Владислава Каськіва.

Він нагадав, що за оцінками уряду, в 2011 році в економіку України буде залучено понад 100 млрд. грн. інвестиційних коштів. Тому перед агентством стоять важливі й масштабні завдання.

Вже найближчим часом має бути підготовлена програма інвестиційний-інноваційної діяльності на поточний рік.

Перший віце-прем`єр-міністр відзначив, що уряд співпрацюватиме зі всіма великими платниками податків, яких сьогодні налічується близько 1200 і які створюють до 90% національного ВВП, оскільки державні інвестиційні програми мають враховувати інвестиційні плани великих компаній.

Джерело: Телеканал новин „24”

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: