antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Клюєв хоче очистити Партію регіонів від корупціонерів

29/02/12
Секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Клюєв виступає за жорсткий підхід Партії регіонів до корупціонерів при виявленні їх у лавах партії. Про це сказано у повідомленні прес-служби РНБО.

"Це питання принципове. Партія регіонів повинна дуже жорстко підходити до однопартійців, про які підтвердилася інформація, що вони переступили закон", - цитує прес-служба заяву Клюєва.
На його думку, корупція сильно заважає Україні ефективно розвиватися, тому її мінімізація - один з ключових пріоритетів влади, і робити це потрібно, вважає Клюєв, незалежно від політичного забарвлення корупціонера.
"Боротьба з корупцією, хабарництвом і рейдерством не повинна мати політичного забарвлення. Надзвичайно важливо, щоб всі знали, що вони рівні перед законом, незважаючи на обличчя, посади і партійну приналежність", - заявив секретар.
Він вважає за необхідне створювати законодавчі правила і процедури, які значно б скоротили можливості для чиновників займатися корупцією, а також виступив за реформу правоохоронних органів і судової системи для підвищення ефективності їхньої роботи у цій сфері.
Прес-служба секретаря РНБО також зазначає, що Клюєв схвалить намір голови Партії регіонів, прем"єр-міністра Миколи Азарова розслідувати інформацію, яка з"явилася у ЗМІ, про те, що в лавах депутатів Херсонської міської ради від Партії регіонів є корупціонери.
Нагадаємо, Азаров вважає корупцію головною проблемою для розвитку бізнесу в Україні.23 серпня 2011 року президент Віктор Янукович розкритикував місцеву владу за відсутність ініціатив у подоланні корупції в регіонах.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: