antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Коломойський "випадково" продав свої метактиви

25/08/09

Український бізнесмен Ігор Коломойський спростував думку про те, що він продав свої металургійні активи тільки тому, що знав про початок кризи.

Про це він сказав в інтерв"ю "Українській правді".

"Всі ці розмови, що ми такі красені і все передбачали - це все елемент випадковості. Продаж метактивів стала результатом цілого ланцюга подій. Свого часу ми з Новинським були промисловими партнерами. А після того як він об"єднався з Ахметовим, інші підприємства втратили сенс, не залишилося ніяких перспектив їх подальшої інтеграції", - сказав Коломойський.

"І нам треба було думати: або об"єднуватися з ІСД, або вливатися в "Метінвест" до Ахметова, або шукати когось іншого. Ну ось ми знайшли когось другого. Тобто поштовхом все ж таки стало об"єднання Новинського та Ахметова", - додав він .

Як відомо, Коломойський продав свої металургійні активи компанії Evraz.

"Якби я передбачив кризу, я би був на два порядки багатшими. Ніхто не передбачав кризи, і я не вірю тим, хто говорить, що передбачили. Так, ми розуміли, що криза може заскочити в будь-який момент, але ніхто не розумів, яким чином це станеться", - наголосив він.

За його словами, всі думали, що промисловість і сировинний бізнес витягнуть ситуацію з фінансової діри, "але не вийшло - все звалилося".

Источник: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: