antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Комітет порятунку підприємництва пішов на зустріч з мером Києва з переліком вимог

05/02/09
Національний комітет порятунку підприємництва за підсумками акції, яка відбулася 4 лютого біля Київської міської державної адміністрації, створив робочу групу для опрацювання проблем та укладання Меморандуму з КМДА.

До робочої групи увійшли:

Тетяна Петренко – голова Асоціації власників МАФів у Київі
Андрій Семидідько – директор Антирейдерського союзу підприємців України
Алла Ландар – представник Асоціації ритуальних послуг, а також представники інших професійних асоціацій підприємців Києва.

Нагадаємо, що сьогодні о 15.00 Робоча група Національного комітету порятунку підприємництва зустрічається з мером Києва Леонідом Чернівецьким. Питання, які підніматимуться на зустрічі – основні проблеми київських підприємців.

Вимоги Національного комітету порятунку підприємництва до КМДА.

Проблема № 1. Малі архітектурні форми (МАФи).

1.    Надати можливість приватним підприємцям оформити договори оренди земельних ділянок під МАФ, в тому числі в межах «червоних» ліній, а також під гарантійні листи з вичерпним переліком дозвільної документації.
2.    КП «КІА» надає дозволи розміщення МАФ, які є нелегітимними та не є підставою для розміщення МАФ на цих земельних ділянках.
3.    Припинити діяльність осіб, які представляються представниками КП «КІА» та ГУ містобудування, архітектури та дизайну міського середовища та з посиланням на рішення КМР від 27.11.08 № 657Ґ657 за оформлення тимчасового дозволу на розміщення МАФ вимагають суму у розмірі від 1000 до 5000 доларів.
4.    До інвентаризаційної комісії щодо розміщення МАФ необхідно включити представників Асоціації власників МАФ.

Проблема №2. Транспорт.


1.    Приватні перевізники проти встановлення плати за паркувальні майданчики, розмітку, утримання зупинок тощо. Отримані кошти спрямовуються на госпрозрахункову службу перевезень, що не є бюджетною організацією.
2.    Не сформовано конкурсний комітет по відбору перевізників, до якого мають входити представники громадських організацій та приватних перевізників.
3.    Продовжити дію угод на перевезення пасажирів на 3-5 років без конкурсного комітету.
4.    Автобуси, придбані за бюджетні кошти, не повинні працювати в режимі маршрутного таксі.
5.    КП «Київпастранс» самовільно встановлює маршрути руху пасажирського транспорту.
6.    Провести конкурс на посаду керівників Головного Управління транспорту та служби пасажирських перевезень, бо зараз ці посади обіймають не-фахівці, і своєю діяльністю знищують галузь приватних перевезень.
7.    Створити при ГУ транспорту Громадську раду з представників приватних перевізників, з повноваженнями контролю та видачі маршрутів.

Проблема  № 3. Ритуальна галузь.


1.    Скасувати рішення КМР від 22.01.09 «Про створення Київського міського патологоанатомічного бюро», такого, яке творене на базі всіх існуючих відділень лікарень шляхом вилучення об’єктів майна, що суперечить наказу МОЗ України від 19.01.09 №25 та з порушенням антимонопольного законодавства.
2.    ГУ ритуальних послуг, спец комбінат створюють перепони приватним підприємцям, які встановлюють пам’ятники, огородки та інше шляхом встановлення умов, які неможливо виконати а фізичного недопущення на місце роботи.
3.    Узаконити місцеприбування на базарах біля кладовищ приватних підприємців, що продають ритуальну атрибутику.
4.    Орендна платня за земельну ділянку, приміщення для підприємців ритуальної галузі суттєво підвищена на незаконних підставах.
5.    Позбавити підприємство «РАФТ» монопольного становища з надання послуг на ринку ритуальних послуг, зокрема копання могил.
6.    Створити рівні умови для підприємців ритуальної галузі і діяти згідно чинного законодавства.
7.    Скасувати розпорядження міського голови про платний вхід та в’їзд на цвинтар.

Проблема №4. Метрополітен.

1.    Необґрунтоване підвищення орендної плати для підприємців, що працюють в метрополітені.
2.    Передати підприємцям в оренду торгові місця в метрополітені, а також укласти договори оренди відповідно до розпорядження КЕДА від 15.12.05 № 2323.
3.    Скасувати розпорядження КЕДА від 20.01.09 № 52, яким орендовані місця в підземних переходах, при діючих договорах оренди, повторно надаються в оренду іншим особам.
4.    Завищення експертної оцінки на підставі якої розраховується орендна плата за розміщення торгового місця в метрополітені.
5.    Створити при ГУ комунальної власності м. Києва та ГУ транспорту Громадську раду, в повноваження якої входитимуть вирішення питання захисту підприємців-орендарів (у першочерговому праві продовження оренди) та контролю і видачі маршрутів підприємцям-перевізникам.
6.    Необхідно зменшити орендні ставки підприємцям-орендарям з торгівельними площами менше 100 кв. м.


Antiraider.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: