antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Комітет з питань податкової та митної політики рекомендує парламенту подолати вето Президента України

26/01/09
Закон (реєстр. №3379) прийнятий Верховною Радою України 23 грудня  2008 року передбачає "запровадження, зміну та скасування тимчасової надбавки до чинних ставок ввізного мита на деякі товари (тимчасова процедура)".

У пропозиціях Президента України, зокрема, зазначається "про невідповідність закону положенням правової бази Світової організації торгівлі, зобов´язанням України перед нею та Міжнародним валютним фондом, а також неефективність передбачених механізмів регулювання імпорту з огляду на їх нерозповсюдження на поставки в Україну товарів з країн, з якими вона має міжнародні домовленості про вільну торгівлю тощо".

Під час обговорення члени Комітету наголошували, що "Генеральна угода з тарифів і торгівлі 1994 року (ГАТТ 1994) дозволяє збільшення тарифів, пов´язане зі станом торгівельного балансу". Такі заходи, на думку народних депутатів, повинні "спрямовуватися на збереження країною своїх зовнішніх фінансових позицій та платіжного балансу і не мають перевищувати рівень, необхідний для упередження майбутньої загрози або для припинення вже існуючого серйозного зниження монетарних запасів".

Комітет вважає, що в умовах світової фінансової кризи "посилення Україною тимчасових обмежень імпорту може бути темою окремих переговорів з Міжнародним валютним фондом".

Члени Комітету акцентували увагу й на тому, що законом "зазначена тимчасова процедура запроваджується строком до 1 року, а Кабінету Міністрів надається право скоротити вказаний термін і зменшувати (скасовувати) розмір тимчасової надбавки до чинних ставок ввізного мита у разі поліпшення стану платіжного балансу України та не надається право встановлювати податки і збори або збільшувати термін їх застосування, що перевищує строк, визначений Верховною Радою України".

В разі неподолання вето, зазначалося на засіданні, Комітет пропонує підтримати пропозицію Президента України про розв"язання проблеми шляхом тимчасового запровадження додаткового імпортного збору на деякі товари та прийняти в цілому зазначений закон замінивши в його тексті терміни "тимчасова надбавка", "тимчасова цільова надбавка", "тимчасова надбавка до діючих ставок ввізного мита", словами "тимчасовий додатковий імпортний збір".


Джерело: rada.gov.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: