antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Компанія "XXI Століття" показала мільйонні збитки

29/09/08
Чистий збиток компанії XXI Century Investments (Кіпр), холдингової компанії девелоперської групи "XXI Століття" (Київ), у першому півріччі 2008 року склав 74,481 млн. дол.

Перше півріччя 2007 року компанія завершила з чистим прибутком 1,1844 млрд. дол., повідомляє агентство "Інтерфакс Україна".

Як говориться в повідомленні компанії, на Лондонській фондовій біржі в понеділок, збиток пов"язаний з переоцінкою активів у сторону зменшення на 65,96 млн. дол., тоді як за аналогічний період минулого року їхня вартість зросла на 1,04 млрд. дол.

XXI Century Investments підкреслює, що її доходи у січні-червні 2008 року зросли в порівнянні із січнем-червнем 2007 року на 136% - і до 14,4 млн. дол. завдяки продажу цільових облігацій у сфері житлового будівництва й збільшенню доходів від оренди до 6,36 млн. дол. з 2,62 млн. дол.


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: