antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Кожен п’ятий українець заправляється фальсифікованим бензином

16/04/10
За даними консалтингової групи «А-95», тільки половина бензинів на ринку відповідає європейським нормам. 30 % – нафтопродукти низької якості, а 20 % - взагалі фальсифікат, - пише газета "Відомості.ua".

Паливо розводять на нафтобазах та заправках. Домішки називаються присадками, повідомляють Волинські Новини.

Для підвищення октанового числа пального використовують тетраетил свинцю, від якого страждають карбюратор і нейтралізатори. Поширена присадка – нафталін. Згоряючи, він залишає велику кількість нагару та збільшує шкідливість вихлопних газів.

Також фальсифікатори домішують у бензин спирт, який швидко роз’їдає прокладки у двигуні. Марганцеві присадки виводять з ладу каталітичні нейтралізатори. При використанні фероцену на свічах й у циліндрах утворюється червоний нагар.

Присадки у виробництві бензину не заборонені, – пише газета. На їх легальне застосування мають право нафтобази й бази переробки, оскільки октанове число має властивість знижуватися під час транспортування пального. Але вміст присадок у готовому продукті не повинне перевищувати 0,3 відсотка.

За останні два місяці територіальні відділення у справах захисту прав споживачів разом із Держцентрами стандартизації, метрології та сертифікації перевірили близько 25 мільйонів літрів нафтопродуктів. З них - 5,5 відсотка забракували й зняли з реалізації.

Начальник обласного управління у справах захисту прав споживачів Геннадій Кожевников каже, що дуже важко довести те, що автомобіль зламався через поганий бензин.

Зразок бензину потрібно брати в той же день або не пізніше, як зранку наступного. Споживач має звернутися в управління. Там фахівці перевіряють усі дані: чек, прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання скаржника.

Далі скарга направляється з супровідними документами у Київ, де також проходить ретельну перевірку. Потому документи повертаються з резолюцією. Така процедура займає близько 20 днів. Тож сенсу робити експертизу майже немає.


Джерело: Коломия

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: