antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Криминальные хроники Украины

31/03/09
Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України надійшло 5 014 заяв про злочини. Вжитими заходами 2 177 (43,4%) з них розкрито «за гарячими слідами». Серед розкритих злочинів – шість вбивств, вісім фактів завдання тяжких тілесних ушкоджень, шість розбійних нападів, 35 пограбувань,  два факти незаконного заволодіння транспортними засобами.

За незаконне зберігання зброї затримано дев’ять осіб. У правопорушників вилучено три обрізи мисливських рушниць, дві одиниці саморобної вогнепальної зброї, 100 грамів вибухівки та 245 набоїв.

За злочини у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин затримано 56 осіб, у яких вилучено 16,4 кілограма наркотичних засобів.

За адміністративні правопорушення, вчинені в громадських місцях, до відповідальності притягнуто 9 138 осіб.    

За порушеними кримінальними справами заарештовано 25 осіб.

Протягом минулої доби порушено 416 кримінальних справ за злочинами економічної спрямованості, з них 191 – у сфері службової діяльності, у тому числі 33 – про хабарництво.

Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 67 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, у яких шість осіб загинули та 81 – травмовано.

У місті Одесі 26 березня у своєму будинку було знайдено мертвою з травмою голови 57-річну жінку, реалізатора на міському ринку. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції затримано 37-річного безробітного жителя  Красноокнянського району Одеської області. Попередньо встановлено, що він увечері 26 березня в зазначеному місті на замовлення 37-річної безробітної місцевої жительки проник до будинку її матері та вбив молотком господарку, за що отримав 500 євро та 1,5 тисяч доларів США винагороди. Замовницю також затримано.

У Голопристанському районі Херсонської області 26 березня у своєму будинку було знайдено мертвою з травмою голови 84-річну пенсіонерку. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції затримано 23-річного безробітного жителя Криворізького району Дніпропетровської області. Попередньо встановлено, що він удень 26 березня, з метою крадіжки, проник до будинку потерпілої, але був застигнутий господаркою, й завдав їй смертельних тілесних ушкоджень.

У місті Харцизьку Донецької області 30 березня до відділення філії банківської установи увійшов невідомий у масці, який під загрозою пістолета намагався відібрати в касира зазначеної установи близько 28 тисяч доларів США. Вжитими заходами працівниками міліції за підозрою в скоєнні цього злочину затримано 27-річного місцевого жителя, приватного підприємця. У нападника вилучено зазначену маску та пістолет-запальничку.

В Автономній Республіці Крим працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито голову садового товариства, який вимагав та отримав шість тисяч доларів США хабара від місцевого жителя за прийняття останнього в члени зазначеного товариства й виділення йому двох земельних ділянок загальною площею 0,10 га. Хабарника затримано. Органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 (одержання хабара) КК України.

В Автономній Республіці Крим працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито посадових осіб управління міського господарства однієї з міськрад, товариства з обмеженою відповідальністю та приватного підприємця. Вони в 2007 році, виконуючи роботи з переобладнання 100 квартир з центральної системи опалення на індивідуальну, незаконно отримали від власників понад 200 тисяч гривень за виконання зазначених робіт (згідно з рішенням виконкому згаданої міськради та договору підряду зазначені роботи фінансувалися з місцевого бюджету). Органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.4 ст.190 та ч.2 ст.364 (шахрайство й зловживання владою або службовим становищем) КК України.

На Закарпатті працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито службових осіб центру персонального обслуговування індивідуальних клієнтів відділення філії банківської установи, які в минулому році здійснили випуск кредитних карток на 21 підставну особу й надалі через каси банку та банкомати незаконно отримали та привласнили понад 328 тисяч гривень. Органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 (зловживання владою або службовим становищем та службове підроблення) КК України.

У Запорізькій області працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито засновника та директора товариства з обмеженою відповідальністю, які у змові з двома керівниками міської дитячої лікарні, шляхом шахрайства, здійснили розкрадання бюджетних коштів у сумі понад 100 тисяч гривень, виділених на проведення капітального ремонту та реконструкції аптеки, яка розташована на території вказаної лікарні. Слідчими органами міліції порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.190 (шахрайство) КК України.

У Тернопільській області працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито голову однієї з сільрад Теребовлянського району, котрий вимагав та отримав 170 тисяч гривень хабара від жителя вказаного району за вирішення питання щодо виділення йому земельної ділянки площею 0,40 га в межах зазначеної сільради для ведення сільського господарства. Хабарника затримано. Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (одержання хабара) КК України.


Джерело: Украина Криминальная
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: