antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Криминальные хроники Украины

08/04/09
Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України надійшло 5 373 заяви про злочини. Вжитими заходами 2 223 (41,4%) з них розкрито «за гарячими слідами». Серед розкритих злочинів – десять вбивств, чотири  факти завдання тяжких тілесних ушкоджень, чотири розбійних напади, 37 пограбувань,  шість фактів незаконного заволодіння транспортними засобами.

За незаконне зберігання зброї затримано 22 особи. У правопорушників вилучено два пістолети, три обрізи мисливських рушниць, шість одиниць саморобної вогнепальної зброї, три гранати, 200 грамів  вибухівки та 536 набоїв.

За злочини у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин затримано 54 особи, у яких вилучено 3,7 кілограма наркотичних засобів.

За адміністративні правопорушення, вчинені в громадських місцях, до відповідальності притягнуто 7 166 осіб.         

За порушеними кримінальними справами заарештовано 29 осіб.

Протягом минулої доби порушено 113 кримінальних справ за злочинами економічної спрямованості, з них 48 – у сфері службової діяльності, у тому числі п’ять  – про хабарництво.

Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 89 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, у яких 13 осіб загинули та 96 – травмовані.

У Криворізькому районі Дніпропетровської області на околиці села Кіровки 30 березня на території риболовної артерії товариства з обмеженою відповідальністю невідомий із невстановленої вогнепальної зброї здійснив декілька пострілів по камінням, унаслідок цього відбитим камінцем було поранено в шию 66-річного жителя райцентру, робітника вказаного товариства (госпіталізовано). З місця події вилучено 11 гільз та чотири набої калібру 7,62 мм. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції затримано 50-річного безробітного місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він уранці 30 березня поблизу вказаного села на Карачуновському водосховищі здійснював незаконний вилов риби за допомогою сіток. Зазначені сітки були зняті працівниками риболовної артілі згаданого товариства, у результаті чого між ними та затриманим виникла сварка, під час якої останній завдав вищезгадані поранення потерпілому.

У місті Котовську Одеської області 6 квітня на вулиці знайдено мертвою з травмою голови 36-річну місцеву жительку, консультанта місцевого відділення акціонерного комерційного банку. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції затримано 22-річного безробітного жителя селища Великої Михайлівки зазначеної області. Попередньо встановлено, що він уночі 6 квітня на вулиці згаданого міста під час спроби зґвалтування потерпілої, завдав їй смертельних тілесних ушкоджень.

У місті Попасній Луганської області 3 квітня в колодязі було знайдено мертвим 51-річного безробітного місцевого жителя. За висновком судово-медичної експертизи його смерть настала внаслідок травми голови. У  результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції затримано 68-річного місцевого жителя, пенсіонера. Попередньо встановлено, що він увечері 13 березня цього року в будинку потерпілого завдав смертельних тілесних ушкоджень господарю під час сварки та після спільного вживання спиртних напоїв й, з метою приховування злочину, вкинув його тіло до колодязя.

У місті Дніпропетровську 6 квітня у своїй квартирі було знайдено мертвим з ножовим пораненням спини 39-річного безробітного чоловіка. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції затримано 30-річного жителя зазначеного міста, без постійного місця роботи, раніше судимого. Попередньо встановлено, що він уранці 6 квітня в квартирі потерпілого вбив господаря під час сварки та після спільного вживання спиртних напоїв.

У Синельниківському районі Дніпропетровської області у лісосмузі поблизу села Луб"янки 5 квітня було знайдено мертвою 25-річну безробітну жительку міста Запоріжжя. За висновком судово-медичної експертизи її смерть настала внаслідок вогнепального поранення голови. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції у місті Запоріжжі затримано 24-річного безробітного місцевого жителя та 28-річного громадянина Російської Федерації. Попередньо встановлено, що вони вранці 4 квітня на вулиці зазначеного міста під час раптово виниклої сварки, пострілом із стартового револьвера, переробленого для стрільби малокаліберними набоями, вбили потерпілу й, з метою приховування злочину, на автомашині громадянина Російської Федерації вивезли її тіло до вказаного місця. Зброю вилучено.

У місті Добропіллі Донецької області 6 квітня до міліції звернувся 48-річний безробітний місцевий житель та заявив, що впродовж минулої ночі невідомі на міському кладовищі пошкодили пам’ятники на 30 могилах. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції затримано 19-річного місцевого жителя, без постійного місця роботи, раніше судимого. Попередньо встановлено, що він уночі 6 квітня спільно із 16-річним жителем згаданого міста, учнем загальноосвітньої школи, на міському кладовищі, з хуліганських спонукань, пошкодив пам’ятники на 30 могилах.

У Ніжинському районі Чернігівської області в результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції затримано 17-річного безробітного місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він упродовж трьох місяців цього року в зазначеному селищі на кладовищі, з хуліганських спонукань, пошкодив пам’ятники на 10 могилах.

У місті Луганську на залізничному вокзалі в результаті проведення спеціальної операції працівниками міліції затримано двох місцевих жительок віком 27 та 25 років, обидві без постійного місця роботи, одна раніше судима. Попередньо встановлено, що вони намагалися вивезти до Російської Федерації, з метою продажу сутенерам для подальшої сексуальної експлуатації, двох безробітних місцевих жительок віком 21 та 18 років.

У Дніпровському районі міста Києва 7 квітня в результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції затримано трьох громадян Грузії та громадянина Республіки Вірменії віком від 32 до 52 років. Попередньо встановлено, що вони в приміщенні Національного виставкового центру викрали сумку у 39-річного громадянина Республіки Польщі, приватного підприємця, у якій знаходилися 5,8 тисяч доларів США, три тисячі гривень та 300 злотих. Викрадене вилучено.

У Житомирській області працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито посадових осіб товариства з обмеженою відповідальністю, які приховали факт існування в згаданого товариства заборгованості перед місцевим бюджетом й незаконно отримали з державного бюджету 100 тисяч гривень за цільовою бюджетною програмою у сфері агропромислового комплексу. Овруцькою міжрайонною прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 (зловживання владою або службовим становищем та службове підроблення) КК України.

В Одеській області працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито директора товариства з обмеженою відповідальністю, котра в червні минулого року підробила рішення загальних зборів засновників зазначеного товариства, надала його та інші підроблені документи до відділення філії банківської установи й незаконно отримала кредит у сумі 529,7 тисяч доларів США. Прокуратурою району порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.222 (шахрайство з фінансовими ресурсами) КК України.

У місті Севастополі працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито асистента однієї із кафедр національного технічного університету, яка отримала 500 доларів США від студента зазначеного навчального закладу для подальшої передачі їх у якості хабара викладачам університету за сприяння йому в здачі іспитів. Задокументовано факти отримання хабарницею грошових коштів від 29 студентів (загальна сума понад 16 тисяч гривень) та передачу їх у якості хабарів 14 викладачам згаданого навчального закладу. Прокуратурою міста Севастополя порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.369 (давання хабара) КК України.


Джерело: Украина Криминальная
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: