antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Криминальные хроники Украины

13/04/09
Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України надійшло 3762 заяви про злочини. Вжитими заходами 1 477 (39,3%) з них розкрито «за гарячими слідами». Серед розкритих злочинів - одне вбивство, чотири розбійні напади, 37 пограбувань, п’ять фактів незаконного заволодіння транспортними засобами.

За незаконне зберігання зброї затримано 11 осіб. У правопорушників вилучено пістолет, два обрізи мисливських рушниць, три одиниці саморобної вогнепальної зброї, гранату та 69  набоїв.

За злочини в сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин затримано 39 осіб. У них вилучено 23,6 кг наркотиків.

За адміністративні правопорушення, вчинені в громадських місцях, до відповідальності притягнуто 6 676 осіб.

За порушеними кримінальними справами заарештовано 18 осіб.

Упродовж минулої доби порушено 39 кримінальних справ за злочинами економічної спрямованості, з них 18 – у сфері службової діяльності.

Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 85 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, у яких 14 осіб загинули та 107 травмовані.

У селі Обідному Немирівського району Вінницької області 19 березня у своєму будинку було знайдено мертвою з травмою голови 84-річну пенсіонерку та в непритомну стані з аналогічним ушкодженням її 72-річного чоловіка, який невдовзі в лікарні помер. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції за підозрою в скоєнні цих вбивств затримано 18-річного місцевого жителя, без постійного місця роботи. Попередньо встановлено, що він удень 19 березня, з метою крадіжки, проник до згаданого будинку, але був застигнутий господарями й заподіяв їм смертельні тілесні ушкодження.

У місті Макіївці Донецької області на початку квітня в каналі було знайдено мертвим з травмою голови невідомого чоловіка. Ним виявився 37-річний місцевий житель, робітник комунального підприємства. У результаті проведення комплексу оперативно-розшукових заходів працівниками міліції за скоєння цього злочину затримано 43-річного жителя вказаного міста, без постійного місця роботи. Попередньо встановлено, що він увечері 1 квітня на вулиці міста під час сварки, що виникла на ґрунті неприязних відносин, заподіяв смертельні тілесні ушкодження потерпілому, а труп вкинув до каналу.

У Менському районі Чернігівської області в лісосмузі було знайдено мертвою з ознаками удушення дванадцятирічну місцеву жительку, ученицю загальноосвітньої школи. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції за підозрою в скоєнні вбивства затримано 24-річного жителя райцентру, без постійного місця роботи, раніше судимого. Попередньо встановлено, що він удень 6 квітня в зазначеній лісосмузі зґвалтував та задушив потерпілу.

У Волноваському районі Донецької області вночі 10 квітня в одному з сіл біля магазину приватного підприємця двоє невідомих заподіяли тілесні ушкодження сторожу зазначеного магазина – 53-річному місцевому жителю Євсюкову та зв’язали його, після чого проникли до приміщення вказаного магазину, викрали 4 тис. грн. виручки, 92 картки поповнення рахунків мобільного зв’язку, продукти харчування та мобільний телефон й втекли. Потерпілому медичну допомогу було надано без госпіталізації. У результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції за підозрою в скоєнні цього злочину затримано двох місцевих жителів віком 20 та 19 років, обидва без постійного місця роботи, раніше судимі.

У Шевченківському районі міста Києва в результаті проведення оперативно-розшукових заходів міліцією затримано двох місцевих жителів віком 45 та 41 рік та 44-річного громадянина однієї з прибалтійських держав. Попередньо встановлено, що вони вдень 12 березня на вулиці зазначеного міста незаконно заволоділи автомашиною “Тойота” 24-річної місцевої жительки, приватного підприємця, яку остання залишила без нагляду. Викрадений транспортний засіб знайдено.

У місті Бахмачі Чернігівської області в результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції затримано 30-річного місцевого жителя, без постійного місця роботи. Попередньо встановлено, що він упродовж останніх двох місяців у селі Курені Бахмацького району на місцевому кладовищі викрав металеві фрагменти з п’яти могил. Частину викраденого вилучено.

На Дніпропетровщині працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито начальника служби безпеки Дніпропетровської філії одного з банків, який вимагав та отримав 20 тис. грн. хабара від приватного підприємця за сприяння йому в придбанні складського приміщення вказаного банку по заниженій вартості. Покуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара).

У місті Києві працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито службових осіб держаного підприємства, які незаконно здійснили відчуження спортивного комплексу вказаного підприємства (ринкова вартість складає 56,9 млн. гривень) товариству з обмеженою відповідальністю за заниженою вартістю. Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України (зловживання владою або службовим становищем й службове підроблення).

На Миколаївщині працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито голову фермерського господарства, який у 2004 році включив до складу членів вказаного господарства трьох сторонніх осіб, котрим незаконно були видані державні акти на право власності на земельні ділянки загальною площею 21,3 га. Унаслідок цих протиправних дій державі завдано збитки на суму понад 101 тис. гривень. Прокуратурою Братського району порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України (зловживання владою або службовим становищем й службове підроблення).

У Біляївському району Одеської області працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито посадових осіб сільської ради, які підробили ряд рішень сесій зазначеної сільради, згідно яких 25 сторонніх осіб отримали в приватну власність земельні ділянки (загальна площа 2 га), розташовані в межах вказаної сільради. Таким чином територіальній громаді завдано збитки на суму близько 3 млн. гривень. Прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.366 КК України (службове підроблення).

В Ужгородському районі Закарпатської області міліцією затримано групу нелегальних мігрантів у складі чотирьох громадян Ісламської Держави Афганістан. Іноземців передано прикордонникам.


Джерело: Украина Криминальная
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: