antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Кучма побачив у Тимошенко рейдерство і республіку батька Махна

14/10/08
Екс-президент Леонід Кучма радить прем’єр-міністру України Юлії Тимошенко оскаржувати указ президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових виборів у Конституційному суді.

Про це він сказав у вівторок журналістам у Києві, повідомляє УНІАН.

"На мій погляд, указ президента України про розпуск парламенту був абсолютно конституційним. Якщо у когось виникають сумніви, то будь ласка - оскаржуйте у Конституційному суді, хай там розглядають. А займатися рейдерством, як це лунає останні дні, у судовій гілці влади абсолютно неприпустимо і має загрозу для України в цілому", - наголосив Кучма.

Екс-президент зауважив, що дії українських політиків йому багато в чому є незрозумілим, і Україна йому сьогодні нагадує "республіку батька Махна".

"В Україні присутня така влада, що незрозуміло, кому вона належить", - зауважив Кучма.

На запитання, чи мав право президент, у свою чергу, ліквідовувати Окружний адміністративний суд Києва, Кучма відповів: "Сьогодні багато таких вчинків з боку і Президента, і уряду незрозумілих, з ними повинні розбиратися спеціальні наукові установи. Але це не міра: "Якщо ви так, то й я так". Поспішати з такими кардинальними рішеннями як реформування судової гілки влади у столиці України - не зовсім коректно".

Як відомо, 10 жовтня Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом БЮТ припинив дію указу президента "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів".

Суд також заборонив Центральній виборчій комісії проводити будь-які засідання, пов`язані з організацією позачергових виборів до ВР.

13 жовтня президент Віктор Ющенко своїм указом ліквідував Окружний адміністративний суд міста Києва. Цим самим указом президент з 14 жовтня утворив Центральний окружний адміністративний суд міста Києва в кількості 37 суддів і Лівобережний окружний адміністративний суд міста Києва в кількості 22 суддів.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: