antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Кучма побачив у Тимошенко рейдерство і республіку батька Махна

14/10/08
Екс-президент Леонід Кучма радить прем’єр-міністру України Юлії Тимошенко оскаржувати указ президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових виборів у Конституційному суді.

Про це він сказав у вівторок журналістам у Києві, повідомляє УНІАН.

"На мій погляд, указ президента України про розпуск парламенту був абсолютно конституційним. Якщо у когось виникають сумніви, то будь ласка - оскаржуйте у Конституційному суді, хай там розглядають. А займатися рейдерством, як це лунає останні дні, у судовій гілці влади абсолютно неприпустимо і має загрозу для України в цілому", - наголосив Кучма.

Екс-президент зауважив, що дії українських політиків йому багато в чому є незрозумілим, і Україна йому сьогодні нагадує "республіку батька Махна".

"В Україні присутня така влада, що незрозуміло, кому вона належить", - зауважив Кучма.

На запитання, чи мав право президент, у свою чергу, ліквідовувати Окружний адміністративний суд Києва, Кучма відповів: "Сьогодні багато таких вчинків з боку і Президента, і уряду незрозумілих, з ними повинні розбиратися спеціальні наукові установи. Але це не міра: "Якщо ви так, то й я так". Поспішати з такими кардинальними рішеннями як реформування судової гілки влади у столиці України - не зовсім коректно".

Як відомо, 10 жовтня Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом БЮТ припинив дію указу президента "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів".

Суд також заборонив Центральній виборчій комісії проводити будь-які засідання, пов`язані з організацією позачергових виборів до ВР.

13 жовтня президент Віктор Ющенко своїм указом ліквідував Окружний адміністративний суд міста Києва. Цим самим указом президент з 14 жовтня утворив Центральний окружний адміністративний суд міста Києва в кількості 37 суддів і Лівобережний окружний адміністративний суд міста Києва в кількості 22 суддів.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: