antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Кум-2. Ці руки не крали!

13/11/08
6 листопада заарештували свіжоспеченого лейтенанта в УДАІ Київської області. Лейтенант цей не простий. Сума претензій СБУ й прокуратури до нього – 700 тисяч гривень. Чому таке стало можливим – роздуми дописувача «ТЕМИ», який дещо відає про закони, за якими діє нинішня система ДАІ.

Дивна річ: заробітна платня працівників ДАІ, у Київській області зокрема, дійсно низька, проте фонд заробітної плати, який витрачає УДАІ Київської області значно більший за фактичні нарахування працівникам Державтоінспекції. Ми розкриємо цей феномен.

Розпочнемо розповідь з маленької людини, яка на сьогодні призначена цапом-відбувайлом і практично виконувала завдання посадових осіб, які наділені розпорядчими функціями в частині фінансово-господарської діяльності УДАІ Київської області.

Ця історія розпочинається з призначенням начальником ДАІ Київщини нині діючого першого заступника начальника Департаменту ДАІ МВС України Сіренка А.П., який в свою чергу взяв заступником Горбоноса М.М., про якого ми вже писали.

З призначенням Сіренка на посаду розпочалася повальна ротація працівників УДАІ м. Києва до УДАІ Київської області. Тобто, нові керівники «почали «підтягувати потрібних людей. Тоді до УДАІ Київської області було прийнято на роботу (переведено, хоча до вільнонайманих працівників цей термін застосовувати не коректно) така собі Зубець. Її призначили до фінансово-розрахункової частини. Втім, жінка прагнула більшого: стати офіцером доблесного ДАІ. Її особисті контакти та зв’язки батька сприяли швидкому просуванню по службових щаблях та отриманню омріяного звання. При цьому, не брали до уваги її освітній рівень, морально-ділові якості, а також ту обставину, що її батько був двічі засуджений. І за канонами МВС цей факт мав би поставити хрест на міліцейській біографії Зубець. Зауважимо, що одна судимість була - за розкрадання державного майна (запам’ятайте цю деталь).

2007 року начальник УДАІ Київської області Сіренко дав команду призначити  Зубець на офіцерську посаду. План зіравася, бо деякі працівники кадрового аппарату, маючи на руках довідку про судимість її батька, відмовились проводити призначення та поцікавились, як взагалі вона може працювати в ОВС. За ці дії незговірливі працівники «отримали по руках». А через деякий час з’явилась  довідка щодо відсутності судимостей батька нашої героїні.

Коли в УДАІ Київщини прийшов Горбонос, він підхопив той самий вірус, пов’язаний із гострим бажанням призначити Зубець на офіцерську посаду. Дивна боротьба за долю маленького українця, чи не так?

Опинившись у керма УДАІ та маючи кума всія МВС тодішнього заступника міністра Олександра Савченка, Горбонос просто вирішив питання надання Зубець звання: маю бажання надіти на її плечі лейтенантські погони – надіну, хто заперечить куму самого…

Так і сталось: призначили на посаду, присвоїли звання й відправили проходити службу. Вгадайте куди: на передовий край боротьби зі злочинністю? Ні. У відділ, на посаді, на яку призначили? Ні. Зубець залишили на попередньому місці роботи - у фінансовій частині. Цікавий сюжет чи не так: отримати офіцерські погони й продовжити роботу на місці вільнонайманих працівників. Зауважимо також: у цьому відділі працює єдиний офіцер, отже перспективи просування по службі дуже обнадійливі. Підсумуємо: єдиний атестований працівник в званні лейтенанта працює у відділі, де атестовані працівники не передбачені штатним розкладом як такі. Хтось пішов на таке відверте порушення, комусь це було потрібно?

Ось ми і підійшли до піку сюжетної лінії. Цей кар’єрний злет Зубець мав великий вплив на розвиток подальших подій. Шостого листопада працівники прокуратури та СБУ затримали лейтенанта міліції Зубець за підозрою у розкраданні бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Нині проти неї порушено кримінальну справу за декількома статтями КК України, а з самої героїні взяли підписку про невиїзд.

В чому звинувачують новоявленого офіцера Державтоінспекції? Насамперед у розкраданні коштів в особливо великих розмірах, а це тяжкий злочин і санкція статті «тягне» на десяток років. Що ж скоїла лейтенант Зубець? Маніпулюючи коштами при нарахуванні грошового утримання працівникам УДАІ Київщини та здійснивши службовий підлог, вона викрала 700 тис. грн. І це лише на сьогодні встановлена сума, розслідування кримінальної справи покаже реальні масштаби розкрадання.

Яка реакція керівництва УДАІ Київської області? Восьмого листопада на оперативній нараді до особового складу УДАІ довели інформацію щодо розкрадання грошових коштів деякими працівниками Управління, при цьому не називали Сум скараденого, ані слова – щодо причетності до цього посадових осіб. А виступ начальника УДАІ Горбоноса звівся до того, що він та головний бухгалтер Онищенко не мають до цього жодного відношення і таке сталося поза їхніми спинами. Тоді постає питання: хто керує підрозділом, і хто ставить підписи під фінансовими документами?

Зрозуміло, що фігуранти нинішньої кримінальної справи на чолі із Зубець сподівались, що «кум» прикриє. І якби перевірку проводило МВС, Горбонос «вирішив» би всі «питання». Але перевірку проводили працівники СБУ та прокуратури, яким міліцейські куми не є перепоною для проведення слідчо-оперативних дій.

Не дивно, що виступ Горбоноса на ДАІ-шній нараді дуже нагадував виправдовування. Хоча «промовець» слабенько юридично освічений, але ж він розуміє, що головне для нього - залишитись свідком по цій справі. Адже логічно йому світить як мінімум співучасть у злочині в складі організованої злочинної групи (особисто начальник, начальник фінансової частини та новоявлений офіцер), а як максимум - її організатором.

Для всіх зрозуміло, що без підписів Горбоноса і Онищенко казначейство та банк не прийме жодного документа й приведені на нараді доводи не витримують жодної критики. А щодо Зубець, для отримання якою офіцерського звання Горбонос доклав максимум зусиль, залишивши на попередньому місці роботи в фінансовій частині, тому тепер є пояснення.

Мабуть «уміння» маніпулювання з бюджетними грошима коштує не лише присвоєння звання – без урахування відсутності належного рівня освіти та судимості батька. Очевидно, талант з розкрадання державного майна перейшов від батька до доньки, і не використати цей досвід Горбонос просто не міг.

До речі, він одного разу вже був фігурантом подібної справи, а саме під час керування центром діагностики УДАІ міста Києва. Того разу Горбоноса пронесло. Може «пронесе» й нині…

Зрозуміло, що ним вжито всіх заходів, аби Зубець дала свідчення, за якими вона крала міліцейські гроші наодинці. Залишається одна надія: на професіоналізм і непідкупність членів слідчо-оперативної групи.


Джерело:
ТЕМА
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: