antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Лікарі проведуть страйк проти приниження з боку Черновецького

26/01/09
28 січня в усіх медичних закладах Києва відбудеться масовий попереджувальний страйк. Лікарі вимагатимуть у мера Леоніда Черновецького вирішити питання із заборгованості по заробітній платні, а також перестати принижувати гідність лікарів міста Києва.

Відповідне рішення було прийняте на позачерговій конференції Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров"я, повідомив народний депутат від БЮТ Андрій Павловський.

За його словами, лікарі терміново зібрались, оскільки уже протягом двох місяців адміністрація Черновецького не виплачує київським медикам заробітну плату.

"Більше того, протягом цього часу не було жодного фінансування щодо самих невідкладних витрат: на ліки, медичні інструменти та інше. Доходить до того, що лікарі приносять пацієнтам з дому поїсти, лікарням немає чим кормили хворих", - наголосив депутат.

За повідомлення прес-служби БЮТ, окрім невиплати зарплати, мер порушує закон та принижує людську гідність головного лікаря та його заступників.

"Замість того щоби вирішувати питання заборгованості перед медиками, адміністрація Черновецького видає розпорядження щодо обов"язкового проходження керівників медичних закладів детектора брехні", - повідомив Павловський.

Крім того, за словами депутата, іншим розпорядженням територіального медичного об"єднання від головних лікарів вимагають запропонувати свою тарифну сітку вартості по наданню медичних послуг, що є порушенням Конституції, яка гарантує надання безкоштовних медичних послуг.

"Пан Черновецький ігнорує протести прокуратури і надалі продовжує вимагати від медиків, щоб вони надавали платні послуги і розробляли пропозиції щодо розцінок на медичне обслуговування", - обурився Павловський.


Джерело: Українська правда - Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: