antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Луценко дає 50 тисяч тому, хто накапає на "Капітошку"

17/11/08
МВС оголосило в розшук звинувачених у бандитизмі учасників злочинного угруповання "Капітошки".

Про це повідомляє департамент зв’язків з громадськістю МВС.

За інформацію, яка допоможе затримати звинувачених у бандитизмі, встановлено винагороду у розмірі 50 тисяч гривень.

ДГЗ відзначає, що за матеріалами спецпідрозділу боротьби з оранізованою злочинністю Генпрокуратурою порушено кримінальну справу за ст. 257 (бандитизм) Кримінального кодексу відносно учасників злочинного угруповання на чолі з уродженцем Російської Федерації Олександром Капітоновим (1965 р.н.), відомим на прізвисько "Капітошка".

Також зловмисникам інкримінують ч. 4 ст. 189 (вимагання), ч. 2 ст. 129 (погроза вбивством) та ч. 2 ст.279 (захоплення транспортного підприємства, установи або організації) КК України.

Протягом 2006-2008 років бандугруповання, що входило до, так званого, першого рейдерського синдикату, скоїло понад 5 нападів на прибуткові підприємства та установи різних форм власності.

Крім торгівельно-офісного комплексу "Веста" та адмінбудівлі держпідприємства Міністерства транспорту та зв`язку України, бандитських атак зазнали підприємства ВАТ "Кременчуцький сталеливарний завод", ВАТ "Черкасигаз" та управління земельних ресурсів Києво-Святошинського району Київської області.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: