antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Луценко створить реєстр рейдерів

17/10/08
Міністерство внутрішніх справ має намір створити електронний реєстр компаній, охоронних фірм і несумлінних суддів, причетних до рейдерства, а також підприємств, що постраждали від нього.

Таке рішення було ухвалено на колегії МВС. "У нас є група, що аналізує дану інформацію. Ми знаємо, хто може піддаватися рейдерству і з чийого боку", - сказав на колегії заступник міністра Володимир Євдокімов.

Він запропонував створити електронний реєстр організацій, щодо яких застосовувалися силові захоплення, а також підприємств, фірм і несумлінних суддів, причетних до рейдерства.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що в низці випадків рейдери навіть використовують шоломи, кийки і форму, схожу на міліцейську.

"На це вони в будь-якому випадку не мають права. Це вже порушення законодавства", - сказав міністр, зазначивши, що охоронні фірми, помічені в таких порушеннях, потрібно карати аж до позбавлення ліцензії.

За словами голови МВС, "особливе обурення" викликають випадки, коли під удари рейдерів потрапляють журналісти.

Луценко закликав підлеглих позбавляти ліцензій охоронні фірми, співробітники яких били звичайних громадян, особливо журналістів.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: