" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Люди Януковича зайшли в універмаг "Україна"

28/11/12
 
Cеред нових власників київського універмагу "Україна" з’явилась компанія, афільована з компанією "Танталіт".
Про це пише ірландське видання Business New Europe.
 
Подробиці виплили під час суду в Ірландії над місцевим багатієм Шоном Куїном, звинуваченим у відмиванні коштів.
 
Зокрема, Куіна обвинувачують у виведенні коштів в київський універмаг "Україна", попри заборону суду, а він сам заявляє, що у 2011 втратив контроль над підприємством.
 
У грудні 2011 року Київський суд визнав боргові вимоги кіпрської офшорної компанії Lyndhurst до торгового центру "Україна" на суму 45 мільйонів доларів.
 
У наступні місяці після прийняття рішення через складний ланцюжок угод з цінними паперами цей борг був переуступлений брокерській компанії "Зеніт" та "Елегант Інвест".
 
"Елегант Інвест" є пов’язаною з компанією ТОВ "Танталіт", власником земельних угідь президентського "Межигір"я".
 
Зв"язок цих компаній простежується через власника "Елегант Інвест" Дмитра Нікіфорова, який разом з "Танталіт" володіє інвестфондом "Домінанта".
 
"Подальші підказки вказують на зв"язок компаній з нинішнім міністром екології Едуардом Ставицьким: інвестиційний фонд Домінанта разом з Танталіт є співвласниками макіївського підприємства "Kross Kapital" . "Kross Kapital" знаходиться за тією ж адресою, що і місцева компанія "Макіївське комунальне підприємство", яким володіє власне "Kross Kapital" та екс-головний бухгалтер і член правління "Надра України" Максим Шишлов", - пише автор розслідування.
 
Шишлов очолює новостворене підприємство "Надра-Олеська", яке, як повідомляла "Економічна правда", буде розробляти родовище газу на Олеській площі спільно з компаніями Shell і Chevron.
 
Також автор вважає, що до Ставицького ведуть ниточки і від брокерської компанії "Зеніт", якій переуступили борги "України". Цією компанією управляє Артем Басмаджан. У 2009 році він очолював держкомпанію "Закарпатполіметали".
 
Компанія-виробник золота збанкрутувала у зв’язку з величезною фінансовою вимогою з боку нікому невідомого кіпрського офшору – Cengard Financial. Комітет кредиторів тоді очолив Дмитро Зайцев, адміністратором комітету був  Володимир Гуртовий. І Зайцев, і Гуртовий тепер є адвокатами Lyndhurst Development Trading, яка й ініціювала проблеми в універмазі "Україна".
 
Банківські механізми також вказують на центр "Україна" рухається в орбіті Янукович. Унівемаг змінив свій банк у грудні 2011 року на "Златобанк", який, за інформацією ЗМІ, належать Леоніду Юрушеву (екс-власнику банку "Форум"), "темному банкіру, який виріс з Януковичем".
 
 
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: