antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Мельниченко хоче кримінал на Литвина та Кучму і готовий давати плівки

23/10/08
Колишній держохоронець Микола Мельниченко готовий передати у листопаді оригінали своїх аудіо записів нібито розмов екс-президента Кучми для якнайшвидшого проведення експертизи на автентичність.

Про це він заявив в четвер в інтерв’ю журналістам у Києві, повідомляє УНІАН.

"Я вже навіть пішов на той крок, що не ставлю категоричні вимоги про те, що передача (записів) – лише агентам ФБР і лише на території США. Це може бути і територія українського посольства", - сказав Мельниченко.

За його словами, експертиза проводитиметься як на території США, так і на території Європи тими експертами, яких визначила Рада Європи. Зокрема, це будуть експерти як мінімум з трьох країн, з якими вже є остаточна домовленість з боку Генеральної прокуратури.

"Треба робити кроки, щоб не були знищені оригінали, і в цьому ми з Генпрокуратурою знайшли спільну мову. Затримки з проведенням експертизи з боку Генпрокуратури немає", - зазначив він.

Водночас Мельниченко наполягає на тому, щоб експертиза була "якнайшвидше зроблена, щоб ті люди, у яких руки в крові, це я кажу в першу чергу про Литвина, щоб вони не встигли отримати парламентський імунітет (якщо потраплять до Верховної Ради в разі проведення дострокових парламентських виборів)".

"І щоб вони не грали вирішальну роль і не могли впливати на прийняті Генпрокуратурою рішення", - зазначив він.

Мельниченко уточнив, що "готовий передати оригінали записів від 3 липня 2000 року, де Кучма радиться з головою своєї адміністрації Литвиним і питає: "Може, на Гонгадзе в прокуратуру подати, щоб прокуратура розбиралася?". На що Литвин радить Кучмі: "Ні, треба передати цю справу Кравченку, нехай "орли Кравченка" ним займуться".

При цьому Мельниченко уточнив, що на цьому фрагменті запису містяться "інші накази, які Кучма у цей день видавав Кравченку і Деркачу".

"Цей запис я збираюся передати для проведення експертизи найближчим часом, і я сподіваюся, що ця передача, як обіцяв Медведько (нинішній генпрокурор), станеться в середині листопада", - зауважив він.

Водночас Мельниченко наголосив, що експертиза має бути зроблена "максимально протягом двох місяців".

Разом з тим, він наголосив, що наполягатиме на тому, "щоб відразу після проведення експертизи проти тих осіб, на яких я давав покази, а саме – Кучми і Литвина - були порушені кримінальні справи".

Також Мельниченко наполягатиме на тому, щоб під час передачі записів були присутні представники засобів масової інформації. "Щоб люди бачили, як відбувається сам процес передачі, щоб унеможливити якісь спекуляції з будь-якої сторони", - пояснив він.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: