antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Микола Томенко: Підвищення місцевих зборів та податків можливе лише за згоди представників малого та середнього бізнесу

15/01/09
Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко гарантує, що підвищення місцевих зборів та податків, зокрема, для представників малого та середнього бізнесу не відбудеться.

Про це він заявив сьогодні у парламенті після зустрічі від імені Верховної Ради України з представниками асоціацій роботодавців, профспілок, малого та середнього бізнесу, працівниками торгівлі та низки інших громадських інституцій, які сьогодні висловили протест щодо законопроекту «Про місцеві податки і збори», який був поданий Кабінетом Міністрів та проголосований у першому читанні.

Микола Томенко поінформував про зустріч щодо цього питання з представниками фракцій та профільних комітетів ВР, в результаті якої було досягнуто домовленість про проведення у вівторок Комітетом з питань податкової та митної політики громадських слухань щодо даного законопроекту.

«Керівники загальнонаціональних організацій, які опікуються проблемами підприємців, малого та середнього бізнесу, роботодавців тощо запрошуються на ці слухання, і, таким чином, вони матимуть можливість безпосередньо впливати на проходження цього законопроекту у парламенті», - зазначив Микола Томенко.

Він також повідомив про готовність Уряду відкликати ті норми закону, які стосуються підвищення митного збору за торгівлю та інших місцевих податків, проти яких виступили підприємці.

 «До тих пір, поки не буде знайдено консенсусу між Урядом, фракціями та громадськими організаціями, що представляють сферу торгівлі, законопроект «Про місцеві податки і збори» не буде далі розглядатися у сесійній залі Верховної Ради», - пообіцяв Микола Томенко. 


Джерело:
rada.gov.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: