antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Міністр агрополітики назвав дії ДПА України щодо спиртових заводів Тернопільщини «рейдерством»

17/12/08
Міністерство аграрної політики України стурбоване ситуацією, що склалася на державних спиртових заводах Тернопільської області. З цього приводу міністр Мінагропрому Юрій Мельник звернувся з відповідним листом до Кабінету Міністрів, Генерального прокурора України, в. о. Голови Служби безпеки України, повідомили 16 грудня ЗІКу у прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.

У листі, зокрема йдеться, що Департаментом САТ ДПА України прийняті рішення про застосування фінансових санкцій, якими до державних спиртових заводів ТОДО «Тернопільспирт» було застосовано штрафних санкцій більш ніж 511 млн. грн.

У висновках актів перевірок зазначається, що державні спиртзаводи ТОДО «Тернопільспирт» здійснюють оптову торгівлю спиртом етиловим без наявності ліцензії, а лише на підставі договорів комісії на продаж спирту, укладених між Київським обласним державним об’єднанням спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Київ спирт» та державними спиртзаводами ТОДО «Тернопільспирт».

«Тим більш нелогічними виглядають рішення Департаменту САТ ДПА України про застосування фінансових санкцій за порушення «оптова торгівля спиртом без наявності ліцензії», якщо врахувати те, що Департамент САТ ДПА оформляє та видає наряди на відпуск спирту для його споживання на внутрішньому ринку. Тобто, спиртові заводи не торгують спиртом, а відпускають його лише за нарядами. Видача нарядів Департаментом продовжується, незважаючи на прийняті рішення. Відпуск спирту без наряду забороняється.

Вважаємо за необхідне наголосити на тому факті , що вищеописані події мають місце лише стосовно державних спиртових заводів ТОДО «Тернопільспирт», що викликає сумніви в неупередженості податкових органів. Таке «рейдерство» з боку ДПА України веде до розбалансування економіки та ліквідації спиртової галузі взагалі... Безпідставне нарахування колосальних штрафних санкцій працівниками Департаменту САТ ДПА України, які свідомо ігнорують вимоги чинного законодавства, приведе спиртові заводи області до банкрутства, адже сума штрафних санкцій у десятки разів перевищує вартість майна цих підприємств.

У даний час 10 підприємств Тернопільського спиртового об’єднання з цього приводу подали позови до Тернопільського окружного адміністративного суду. Щодо ДП «Мишковицький спиртовий завод» та ДП «Бучацький мальтозний завод» було вирішено справу не на їх користь. Рішення приймалися поспіхом, з порушенням норм процесуального та матеріального права. Таким чином, вирішення даних спорів на підставі принципів правосуддя, верховенства права в судових органах викликають сумніви.

Міністерство аграрної політики просить розглянути питання неправомірного застосування штрафних санкцій до державних спиртових заводів Тернопільської області та недопустити банкрутства кращих підприємств галузі», наголошується у листі.

Довідка ЗІКу.


Щодо проблем спиртової галузі Тернопільської області голова ОДА Юрій Чижмарь зазначив: “У 2005 році Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко прийняла рішення, що єдиною ліцензією на оптову торгівлю спиртом має володіти Київське спиртове об’єднання. І всі спиртзаводи України (у тому числі й тернопільські) здійснювали торгівлю через столичне спиртоб’єднання.

Саме таким чином (відповідно до постанови Кабміну), торгівля здійснювалася протягом трьох років. А  тепер прийняли рішення, що це порушення закону і нинішня влада, в особі ДПА України, подала позов до суду про стягнення фіктивно нарахованої заборгованості.Джерело:
ZIK
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: