antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Міністру соціальної політики і праці

20/03/08

Міністру соціальної політики і праці

Денісовій Людмилі Леонтіївні


Щодо порушення законодавства України при видачі дозволу на працевлаштування іноземного громадянина Вінсента Пірсона на території України, який обіймає посаду керівника ТОВ «Гейдельберг друкарські машини Україна»

Пану Вінсенту Пірсону (код ЕДРФОУ 2400320612) управлінням праці та зайнятості населення Міністерства праці та зайнятості населення було видано дозвіл на працевлаштування в Україні. Разом з тим вказаний громадянин не має офіційного документа встановленого зразка, яким може бути підтверджено його відповідній освітньо-кваліфікаційний рівень, або володіння необхідними професійними навичками. Крім того пан Вінсент Пірсон не має досвіду для здійснення даної професійної діяльності, щодо зайняття якою було надано дозвіл.

Антирейдерський союз підприємців України має сумніви щодо законності видачі дозволу на працевлаштування в Україні Вінсенту Пірсону та вважає, що при його видачі було порушено пп. 1 та 5 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку про надання іноземцям та особам без громадянства офіційного дозволу на працевлаштування на території України» від 01.11.1999 року.

Порушення вказаних законодавчих норм проявилося в наступному.

1. Відповідно до п. 1 даної Постанови - офіційний дозвіл іноземним громадянам чи особам без громадянства надається в тому випадку, коли в державі або відповідному регіоні не достатньо спеціалістів відповідного фаху, кваліфікації, чи з наявністю відповідного досвіду. У галузі поліграфічного виробництва та друкування періодичних видань вистачає відповідних фахівців, громадян України, які володіють відповідними професійними навичками та освітнім рівнем, достатнім для виконання професійних обов’язків у даній сфері народного господарства. Зокрема це випускники Української академії друкарства (м. Львів) та Видавничо–поліграфічного інституту НТУУ «КПІ» (м. Київ). На посаді, що зараз її обіймає іноземний громадянин, останні 10 років успішно працював фахівець, громадянин України Шостачук Юрій Олександрович.

2. У п. 5 даної Постанови серед необхідних документів для одержання дозволу у якості обов’язкового названо документ про освіту. Як вказують обставини справи незалежного громадського розслідування колективного члена Антирейдерського союзу підприємців України – трудового колективу ТОВ «Поліграфіст», належного документу про освіту при отриманні дозволу на працевлаштування громадянина Вінсента Пірсона подано не було.

Вінсент Пірсон зухвало порушує та ігнорує Закони України не виконуючи Ухвалу суду та ігнорує вимогудержавного виконавця.Дії вищезазначеного іноземного громадянина поставили на межу банкрутства ТОВ «Поліграфіст», а більше 800 осіб залишено без засобів на існування.

Керуючись вище наведеними фактами, а саме: реальну загрозу звільнення українських працівників через невиконання Законів України, порушення прав колективного члена Антирейдерського союзу,
просимо Вас:

1. Взяти розгляд справи під власний контроль;

2. Вирішити порушене у Заяві питання;

3. Розглянути правомірність видачі дозволу на працевлаштування громадянину Вінсенту Пірсону;

4. Скасувати виданий дозвіл у зв’язку з відсутністю документа про освіту, спеціальність, кваліфікацію;

5. Сприяти депортації громадянина В. Персона з території України;

6. Про результати розгляду та вирішення порушеного у зверненні питання повідомити Антирейдерський союз підприємців України у строки передбачені законодавством.

Антирейдерський союз підприємців України готовий сприяти Вам у інформуванні населення країни через ЗМІ, що саме зроблено Вами, пане Міністре, у питанні захисту права на працю громадян України.

У випадку зволікання з відповіддю по сутті кожного з вищезазначених питань, залишаємо за собою право на захист інтересів та права на працю громадян України методами, що передбачені Законами та Традиціями України.


Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: