" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Мінтрансзв"язку програло судовий процес АМКУ

19/01/11

Мінтрансзв"язку програло судовий процес Антимонопольному Комітету.

Як повідомили JeyNews в прес-службі АМК України, Вищий господарський суд України підтвердив законність висунутих Антимонопольним комітетом України вимог до Міністерства транспорту та зв"язку щодо припинення перешкоджання здійсненню ТОВ «СП «Нібулон» днопоглиблювальних робіт в акваторії порту Миколаїв.

Зокрема, 18 січня цього року Вищий господарський суд відмовив у задоволенні касаційної скарги Мінтрансзв"язку та залишив у силі рішення Господарського суду міста Києва та Київського апеляційного господарського суду.

Як відомо, Комітет у березні 2010 року зобов"язав Мінтрансзв"язку скасувати рішення, якими було безпідставно відмовлено ТОВ «СП «Нібулон» у погодженні проведення днопоглиблювальних робіт та прийняти відповідне рішення щодо погодження здійснення таких робіт. А також - утримуватися в подальшому від створення необґрунтованих перешкод під час виконання ТОВ «СП «Нібулон» днопоглиблювальних робіт.
 
Джерело: JeyNews

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: