antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Міжнародний скандал! Затримано голову Наглядової Ради Тираспільського ЗАТ «Електромаш»

03/11/08
Сьогодні правоохоронцями Шевченківського райвідділку міліції затримано голову Наглядової Ради НВ ЗАТ «Електромаш» (м. Тирасполь, Молдова) Миколу Сімаченка. Затримання відбулося біля господарського суду Київської області, де слухалася одна зі справ щодо повернення НВ ЗАТ «Елктромаш» його майна – бази відпочинку «Елктромаш» у с. Затока м. Білгород-Дністровський Одеської області.

На засіданні був присутній Максим Боярчуков – представник компанії «Алєксєєнко, Боярчуков і партнери». За їх сприянням і відбувається рейдерська атака на майно НВ ЗАТ «Електромаш». Вони ж стали ініціаторами і затримання Миколи Сімаченка. Як стало відомо, Максим Боярчуков передав Шевченківському РВ постанову Суворівського районного суду м. Херсон, якою визначено, що Сімаченко М.Г. нібито перебуває у розшуку.

За схемою можна зрозуміти, що постанова та затримання голови Наглядової ради НВ ЗАТ «Електромаш» мають рейдерський почерк.
Нині Сімаченко М.Г. дав усі необхідні пояснення і перебуває у Шевченківському РВ міліції.

Конфлікт, який підігрівають рейдери та компанії, що їх підтримують, може мати серйозніший характер – отримати статус міжнародного скандалу.

НВ ЗАТ «Електромаш» в особі Сімаченка М.Г. є членом Антирейдерського Союзу підприємців України.

Юридичний підрозділ АСПУ забезпечуватиме юридичну підтримку затриманому голові Наглядової Ради НВ ЗАТ "Електромаш" .


Валентин Ніколаєв,

Antiraider.org
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: