antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


МВФ може не дати Україні другий транш

07/11/08
Міжнародний валютний фонд стурбований відмовою Верховної Ради підтримати відстрочку підвищення мінімальної зарплати до рівня прожиткового мінімуму з 2009 до 2011 року.

Про це в ефірі "5 каналу" сказав постійний представник МВФ в Україні Балаж Хорват, передає Обком з посиланням на Українські новини.

"Це рішення Ради ускладнює ситуацію. Але не означає, що немає виходу", - сказав він.

Хорват зазначив, що для МВФ основним критерієм, який є умовою для виділення Україні другого траншу кредиту stand by, є збереження раніше обговореного з урядом показника дефіциту держбюджету.

"Основний критерій для наступного траншу - рівень бюджетного дефіциту. Якщо бюджетні витрати будуть більшими, то уряд має досягти дефіциту, що є в програмі, погодженій з МВФ", - сказав він.

Хорват підкреслив, що у випадку порушення Україною раніше досягнутих домовленостей про дефіцит держбюджету, МВФ залишає за собою право відмовитися від надання другого траншу кредиту stand by.

"Якщо дефіцит буде більшим, ніж ми погодили, тоді рада директорів МВФ може вирішити, що Україна не одержить наступний транш", - сказав він.

Постійний представник МВФ додав, що кредит буде наданий Україні на умовах процентної ставки, що плаває, і яка зараз складає близько 4% річних, із щоквартальним погашенням відсотків.

31 жовтня Рада затвердила першочергові антикризові заходи, однак усупереч побажанням МВФ не врахувала в даному документі норму про відстрочку підвищення мінімальної зарплати до рівня прожиткового мінімуму до 2011.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: