antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


МВФ може не дати Україні другий транш

07/11/08
Міжнародний валютний фонд стурбований відмовою Верховної Ради підтримати відстрочку підвищення мінімальної зарплати до рівня прожиткового мінімуму з 2009 до 2011 року.

Про це в ефірі "5 каналу" сказав постійний представник МВФ в Україні Балаж Хорват, передає Обком з посиланням на Українські новини.

"Це рішення Ради ускладнює ситуацію. Але не означає, що немає виходу", - сказав він.

Хорват зазначив, що для МВФ основним критерієм, який є умовою для виділення Україні другого траншу кредиту stand by, є збереження раніше обговореного з урядом показника дефіциту держбюджету.

"Основний критерій для наступного траншу - рівень бюджетного дефіциту. Якщо бюджетні витрати будуть більшими, то уряд має досягти дефіциту, що є в програмі, погодженій з МВФ", - сказав він.

Хорват підкреслив, що у випадку порушення Україною раніше досягнутих домовленостей про дефіцит держбюджету, МВФ залишає за собою право відмовитися від надання другого траншу кредиту stand by.

"Якщо дефіцит буде більшим, ніж ми погодили, тоді рада директорів МВФ може вирішити, що Україна не одержить наступний транш", - сказав він.

Постійний представник МВФ додав, що кредит буде наданий Україні на умовах процентної ставки, що плаває, і яка зараз складає близько 4% річних, із щоквартальним погашенням відсотків.

31 жовтня Рада затвердила першочергові антикризові заходи, однак усупереч побажанням МВФ не врахувала в даному документі норму про відстрочку підвищення мінімальної зарплати до рівня прожиткового мінімуму до 2011.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: