antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


МВФ може переглянути умови кредиту для України

14/11/08
Міжнародний валютний фонд (МВФ) може переглянути умови кредитної програми для України через рік, при істотній зміні економічної ситуації.

Про це повідомив директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан в інтерв"ю газеті "Экономические известия".

"Програма розроблялася з урахуванням досить консервативних прогнозів цін на сталь, нафту й інші товари. Згідно з нашими прогнозами, економіка повинна відновитися за два роки. Утім, якщо через рік ситуація істотно зміниться, ми можемо переглянути умови програми", - сказав представник МВФ.

При цьому він відзначив, що українській владі необхідно приймати заходи для цілої низки напрямків, зокрема по бюджету і рекапіталізації банків.

"Ми не наполягаємо на надто твердій грошовій політиці. Економіці необхідна фінансова ліквідність. І програма рекапіталізації банків, що міститься в меморандумі між Україною і МВФ, дозволить захистити економіку від кредитного дефіциту. Ці заходи повинні допомогти громадянам і підприємствам мати доступ до фінансування", - сказав Стросс-Кан.

Директор-розпорядник МВФ відзначив, що кредитна програма МВФ обговорювалася з президентом і прем"єром України.

Як повідомлялося, у листопаді 2008 року МВФ схвалив для України кредитну програму stand by на 16,4 млрд. дол., перший транш якої розміром 4,5 млрд. дол. вже надійшов у країну.

Умови програми передбачають щоквартальне виділення коштів траншами з урахуванням виконання її критеріїв. Транш надається на чотири роки, його погашення починається після завершення другого року з моменту його надходження.

Процентна ставка за кредитом - плаваюча, на даний час складає близько 4%.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: