antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


МВФ може переглянути умови кредиту для України

14/11/08
Міжнародний валютний фонд (МВФ) може переглянути умови кредитної програми для України через рік, при істотній зміні економічної ситуації.

Про це повідомив директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан в інтерв"ю газеті "Экономические известия".

"Програма розроблялася з урахуванням досить консервативних прогнозів цін на сталь, нафту й інші товари. Згідно з нашими прогнозами, економіка повинна відновитися за два роки. Утім, якщо через рік ситуація істотно зміниться, ми можемо переглянути умови програми", - сказав представник МВФ.

При цьому він відзначив, що українській владі необхідно приймати заходи для цілої низки напрямків, зокрема по бюджету і рекапіталізації банків.

"Ми не наполягаємо на надто твердій грошовій політиці. Економіці необхідна фінансова ліквідність. І програма рекапіталізації банків, що міститься в меморандумі між Україною і МВФ, дозволить захистити економіку від кредитного дефіциту. Ці заходи повинні допомогти громадянам і підприємствам мати доступ до фінансування", - сказав Стросс-Кан.

Директор-розпорядник МВФ відзначив, що кредитна програма МВФ обговорювалася з президентом і прем"єром України.

Як повідомлялося, у листопаді 2008 року МВФ схвалив для України кредитну програму stand by на 16,4 млрд. дол., перший транш якої розміром 4,5 млрд. дол. вже надійшов у країну.

Умови програми передбачають щоквартальне виділення коштів траншами з урахуванням виконання її критеріїв. Транш надається на чотири роки, його погашення починається після завершення другого року з моменту його надходження.

Процентна ставка за кредитом - плаваюча, на даний час складає близько 4%.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: