antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


МВФ може відмовитися від співробітництва з Україною

24/12/08
Президент Віктор Ющенко критикує прийняття Верховною Радою рішення тимчасово підвищити ввізне мито на весь імпорт, за винятком критичного, і припускає, що воно може послужити причиною відмови Міжнародного валютного фонду (МВФ) від подальшої співпраці з Україною.

Про це голова держави сказав на підсумковій річній прес-конференції "Майбутнє створюється сьогодні" у вівторок в Києві, повідомляє агентство "Інтерфакс-УКраїна".

"Мені тривожно від тієї інформації, яку я отримав від мого юридичного відділу про рішення парламенту ввести тимчасову цільову надбавку на імпорт. Якщо таке рішення прийняв парламент, це ставить під загрозу питання щодо участі (України) в міжнародних програмах", - зазначив президент.

"Для того, щоб не сталося так, що через три дні по відношенню до нас будуть прийняті такі ж рішення з боку Росії, Європи", - додав Ющенко.

Як повідомлялося, підписаний прем"єром, президентом, головою Нацбанку та міністром фінансів меморандум з МВФ передбачав, що Україна буде утримуватися від обмеження імпорту.


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: