antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Андрей Семидидько: Ажиотаж вокруг ЖК «Чайка» - это не «корпоративный конфликт между партнерами», а использование рейдерских схем в попытке перехватить управление компанией
Андрей Семидидько: Ажиотаж вокруг ЖК «Чайка» - это не «корпоративный конфликт между партнерами», а использование рейдерских схем в попытке перехватить управление компанией
Не так давно в СМИ появилась информация о попытке блокировки счетов «ОМОКС» (или даже об их аресте) и это не на шутку взволновало частных инвесторов «Чайки».

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


МВС каже, що його хочуть дискредитувати "абсурдом"

29/10/08
МВС називає безпідставними заяви про перешкоджання працівників спецбатальйону судової міліції "Грифон" та спецпідрозділу міліції "Беркут" виконанню повноважень суддями Київського апеляційного адмінсуду та Печерського райсуду Києва.

Про це йдеться в заяві колегії Міністерства внутрішніх справ, розповсюдженій прес-службою МВС.

Колегія відомства запевняє, що працівники спецпідрозділів "Грифон" та "Беркут", забезпечуючи правопорядок у приміщенні і поблизу Апеляційного адмінсуду Києва під час засідання 11 жовтня, а також в приміщенні Печерського райсуду Києва 16 жовтня під час представлення нового голови суду, діяли "відповідно до законів "Про міліцію", "Про судоустрій" та "Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів".

Колегія звертає увагу, що, відповідно до останнього з перерахованих закону, рішення про вжиття спеціальних заходів забезпечення безпеки стосовно працівників суду приймає голова відповідного суду, а здійснення спеціальних заходів забезпечення безпеки працівників суду покладається на органи внутрішніх справ (спецпідрозділ "Грифон").

"З огляду на це викликає здивування необхідність взяття під фізичну охорону окремих суддів працівникам Служби безпеки України. Схоже, що в цьому випадку політична доцільність була поставлена вище закону", - заявляє колегія.

"Не витримують критики й абсурдні звинувачення щодо тиску працівників міліції на суддів. Як показала службова перевірка, працівники спецпідрозділів "Грифон" та "Беркут" діяли в усіх вищезгаданих випадках виключно в межах своїх службових повноважень. При цьому жодних письмових чи усних заяв від суддів щодо здійснення такого тиску не зафіксовано", - наголошується у заяві.

Колегія МВС заявляє, що "спроби звинуватити міліцію у перевищенні службових повноважень та інших неправомірних діях відносно представників органів правосуддя мають провокаційний, спекулятивний характер й спрямовані на дискредитацію міліції".

"Водночас ми засуджуємо намагання спровокувати силове протистояння між правоохоронними органами, спроби їх незаконного використання в інтересах будь-яких політичних сил чи посадових осіб", - сказано у заяві.

"Керівництво МВС України цілком усвідомлює свою відповідальність за те, аби в умовах політичної та економічної кризи забезпечити верховенство Закону, мир і стабільність у суспільстві, й буде рішуче протидіяти будь-яким спробам втягнути працівників міліції у вирішення політичних або вузькокорпоративних питань", - запевняє колегія МВС.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: