antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


МВС каже, що його хочуть дискредитувати "абсурдом"

29/10/08
МВС називає безпідставними заяви про перешкоджання працівників спецбатальйону судової міліції "Грифон" та спецпідрозділу міліції "Беркут" виконанню повноважень суддями Київського апеляційного адмінсуду та Печерського райсуду Києва.

Про це йдеться в заяві колегії Міністерства внутрішніх справ, розповсюдженій прес-службою МВС.

Колегія відомства запевняє, що працівники спецпідрозділів "Грифон" та "Беркут", забезпечуючи правопорядок у приміщенні і поблизу Апеляційного адмінсуду Києва під час засідання 11 жовтня, а також в приміщенні Печерського райсуду Києва 16 жовтня під час представлення нового голови суду, діяли "відповідно до законів "Про міліцію", "Про судоустрій" та "Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів".

Колегія звертає увагу, що, відповідно до останнього з перерахованих закону, рішення про вжиття спеціальних заходів забезпечення безпеки стосовно працівників суду приймає голова відповідного суду, а здійснення спеціальних заходів забезпечення безпеки працівників суду покладається на органи внутрішніх справ (спецпідрозділ "Грифон").

"З огляду на це викликає здивування необхідність взяття під фізичну охорону окремих суддів працівникам Служби безпеки України. Схоже, що в цьому випадку політична доцільність була поставлена вище закону", - заявляє колегія.

"Не витримують критики й абсурдні звинувачення щодо тиску працівників міліції на суддів. Як показала службова перевірка, працівники спецпідрозділів "Грифон" та "Беркут" діяли в усіх вищезгаданих випадках виключно в межах своїх службових повноважень. При цьому жодних письмових чи усних заяв від суддів щодо здійснення такого тиску не зафіксовано", - наголошується у заяві.

Колегія МВС заявляє, що "спроби звинуватити міліцію у перевищенні службових повноважень та інших неправомірних діях відносно представників органів правосуддя мають провокаційний, спекулятивний характер й спрямовані на дискредитацію міліції".

"Водночас ми засуджуємо намагання спровокувати силове протистояння між правоохоронними органами, спроби їх незаконного використання в інтересах будь-яких політичних сил чи посадових осіб", - сказано у заяві.

"Керівництво МВС України цілком усвідомлює свою відповідальність за те, аби в умовах політичної та економічної кризи забезпечити верховенство Закону, мир і стабільність у суспільстві, й буде рішуче протидіяти будь-яким спробам втягнути працівників міліції у вирішення політичних або вузькокорпоративних питань", - запевняє колегія МВС.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: