antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


МВС впіймало ще двох рейдерів-капітошок

24/02/09
ВС України затримало ще двох активних учасників бандугруповання Олександра Капітонова на прізвисько "Капітошка".

Як повідомили УНІАН у прес-службі Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України, 15 січня 2009 року їх було оголошено в розшук у кримінальній справі, порушеній за ознаками ст. 257 (бандитизм).

Також учасникам бандгрупи інкримінують ч. 4 ст. 189 (вимагання), ч. 2 ст. 129 (погроза вбивством), ч. 2 ст.279 (захоплення транспортного підприємства, установи або організації) Кримінального кодексу.

За даними оперативників ГУБОЗ, Володимир Б. та його на адвокатська контора здійснювали юридичний супровід рейдерських захоплень бандугруповання "Капітошки". Зокрема, через корумповані зв’язки в судових органах та виконавчій службі вони сприяли рейдерському захопленню столичного торговельно-офісного комплексу "Веста". Наразі Володимира Б. заарештовано.

Колишній військовий Федір Г. на прізвисько "Гоша", за даними слідства, координував силові атаки на підприємства та підшукував бойовиків.

Співробітники ГУБОЗ затримали його у столичній кав’ярні неподалік від штаб-квартири банди на вулиці Шота Руставелі. 23 лютого Печерський райсуд Києва обрав йому мірою запобіжного заходу утримання під вартою.

За інформацією Генпрокуратури, протягом 2006-2008 років банда Капітонова скоїла понад 5 нападів на прибуткові підприємства та установи різних форм власності.

Крім торговельно-офісного комплексу "Веста" та адмінбудівлі держпідприємства Міністерства транспорту та зв`язку України, бандитських атак зазнали підприємства ВАТ "Кременчуцький сталеливарний завод", ВАТ "Черкасигаз" та управління земельних ресурсів Києво-Святошинського району Київської області.

Наразі у розшуку залишаються двоє учасників бандитського формування: Капітонов та Сергій Галицький. ГУБОЗ нагадує, що за інформацію, яка допоможе встановити їхнє місцезнаходження, встановлено винагороду в 50 тис. грн.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: