antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На агрофірмі "Селекціонер" на Львівщині незаконне розпаювання?

29/07/09
"Ми на грані закриття: 80% виробництва призупинено, відбувається рейдерська атака на наше підприємство, його хочуть знищити. З 3 липня майно приватної агрофірми "Селекціонер" опечатано. Зараз, у жнива, замість того, щоб займатись господарськими питаннями, ми мусимо захищати свої права", - заявив 28 липня під час прес-конференції у Львові заступник директора ПАФ "Селекціонер" Ігор Смолов.

"У 2008 році розпочався процес скуповування майнових сертифікатів у селі Перетоки (Сокальський район, Львівська область. - ред.), де працює наше підприємство. Разом з цим і почалась перша хвиля рейдерства на "Селекціонері". Проходили суди, приймались рішення про розпаювання майна ПАФу, нас про їх проведення не повідомляли, рішення судів приймались за закритими дверима. Ми звернулись до Апеляційного суду у Львові, однак його рішення не було на нашу користь. Лише Верховний суд України призупинив дію постанову Сокальського райсуду про розпаювання", - розповів Ігор Смолов.

Після цього, стверджує він, Сокальський районний суд наклав арешт на майно агрофірми. "До нас приїхали особи, які назвались працівниками виконавчої служби, хоча на вимогу не представили жодних документів, посвідчень чи рішень суду. Людей посеред робочого дня вигнали з приміщень, де проходив виробничий процес, навіть не дали перевдягнутися та забрати особисті речі, приміщення опечатали, авто, яке привезло корми для корів, загнали в гараж і теж опечатали. Натомість нам сказали, що годівля тварин - не їх клопіт. Мої намагання зустрітися та порозмовляти з головою районної виконавчої служби виявились марними, нам лише сказали, що для продовження нашої роботи потрібне відповідне рішення суду", - наголосив І.Смолов.

Відтак представники агрофірми скерували відповідні звернення до суду, Генеральної прокуратури, прокуратури Львівської області, Львівської ОДА, Сокальської РДА, але наразі ситуація на підприємстві фактично залишається незмінною.

Зокрема, "рейдером" І.Смолов назвав "пана Вишневського" та місцеве фермерське господарство "Шанс", однак він не виключає, що за цими людьми стоїть хтось з високопосадовців.

"Хтось пише відповідні ноти. Все відбувається чітко і конкретно, це відчутно у всьому, на кожну нашу дію йде чітка протидія… Ми готові віддати опонентам частину майна, яку на фіктивних зборах пайовиків вони вирішили розпаювати. Але треба це робити цивілізовано. До речі, у нас навіть приміщення сільради підлягає розпаюванню. Якщо їх розділять, то очевидно, сільська рада опиниться на вулиці. Така ж ситуація і з пожежною машиною і пожежним депо, які, згідно з рішенням установчих зборів, не підлягають розпаюванню … У нас - 124 працівники з двох прилеглих сіл, у яких загалом кількість населення сягає 1 200 осіб, тобто кожен двір може втратити годувальника", - сказав Смолов.

Як поінформував заступник начальника управління аграрного розвитку Сокальської РДА Ігор Махашілов, з липня підприємство опечатане, однак польові роботи таки частково тривають - люди працюють на власній техніці.

"ПАФ "Селекціонер" засновано на пайовому майні на суму 6,4 млн грн. 64,5% майна становлять будівлі, 16% - техніка. 16% - обігові кошти, 3% - худоба, 1% - інше майно. На підприємстві налічується 678 голів ВРХ, 263 голови свиней", - сказав І.Махашілов.

Довiдка

Станом на сьогодні приватна агрофірма "Селекціонер" обробляє близько 900 га землі, вирощуємо зернові культури, цукровий буряк та займається тваринництвом. У 2008 році підприємство не було збитковим. Середня зарплата становила 800-900 грн.
 

Джерело: ZAXID.NET

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: