antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На Буковині директор однієї з фірм на повені «заробив» 225 тис. грн

25/12/08
Кримінальну справу стосовно директора ТзОВ «Дністер» порушила прокуратура Чернівецької області. Директор незаконно отримав із бюджету 225 тисяч гривень на відшкодування збитків від повені. Про це сьогодні, 25 грудня, ЗІК повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

Прокуратура встановила, що директор ТзОВ «Дністер» надав в управління агропромислового розвитку Хотинської райдержадміністрації неправдиві відомості про пошкодження сільськогосподарських культур внаслідок липневого стихійного лиха: озимої пшениці та сої на площі 100 і 50 га відповідно.

Сума незаконно отриманих із бюджету коштів сягнула 225 тис. грн.

Слідство у цій справі триває.


Джерело: ZIK
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: