antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На Харківщині рейдери намагаються захопити ліси

24/09/08
Про це заявив голова Харківської облради Василь Салигін. За його словами, спроби рейдерського захоплення 1200 га лісу відбуваються в Дергачівському та Харківському районах. Певні фірми намагаються через суди узаконити право власності на ліси.

Василь Салигін доручив апарату облради підготувати відповідні листи у правоохоронні органи.

Довідка "SQ": За словами начальника Харківського обласного управління лісового господарства Дмитра Овчаренка, на Харківщині необхідно додатково створити 100 тисяч гектарів лісу. Він також наголосив: нині ліси у регіоні складають 12% при необхідних 15% (середній по Україні показник). У 2008 році в області висадили 1477 га лісу. Загалом у регіоні ліси займають 318 тисяч гектарів.


Джерело: STATUS QUO, Харків  
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: