" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На одеський "Вітмарк" напали рейдери

24/08/13
 
Головний офіс виробника соків "Вітмарк-Україна" в Одесі піддається рейдерській атаці за участі українських правоохоронних органів.
 
Про це йдеться в повідомленні компанії. Згідно з повідомленням, робота головного офісу компанії повністю зупинена, всі офісні комп"ютери вилучені.
 
"Публікація офіційного релізу стала для "Вітмарка" крайнім заходом після безрезультатних спроб з"ясувати обгрунтованість раптової і незапланованої перевірки з боку місцевих правоохоронних органів з використанням елементів "рейдерської атаки", що паралізували роботу компанії в розпал сезону переробки фруктів і овочів для соків та дитячого харчування", - йдеться в повідомленні.
 
"Дивно те, що безпідставні дії з боку відповідних силових структур, не зупиняє навіть аргументація і такі факти, що компанія, за даними Держстату, є одним з найбільших платників податків та роботодавців в Україні", - повідомляє компанія.
 
Також зазначається, що "Вітмарк-Україна" - одна з небагатьох українських компаній, яка змогла в умовах стагнації української економіки залучити відомого і авторитетного іноземного інвестора - американський Фонд "Horizon Capital", визнаного світового експерта в управлінні фондами прямого інвестування.
 
Це означає, що компанія пройшла і регулярно проходить аудит на предмет відповідності міжнародним і національним вимогам у питаннях дотримання законності та прозорості ведення бізнесу, наголошують в компанії.
 
"Простіше кажучи, компанія платить абсолютно всі, передбачені українським законодавством, податки, а вся фінансова діяльність "Вітмарк-Україна", включаючи виплату заробітної плати співробітникам, і розрахунки з постачальниками товарів і послуг, партнерами компанії, абсолютно законна і прозора", - йдеться в прес-релізі.
 
На думку компанії, дані дії йдуть врозріз з політикою і зусиллями уряду щодо чесного і прозорого ведення бізнесу, і залучення таких необхідних інвестицій в економіку України. На даний момент робота головного офісу компанії повністю зупинена.
 
 
 
 
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: