antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На пенсії у січні не вистачає 5,5 мільярдів

13/01/09
Для забезпечення пенсійних виплат у січні Пенсійному фонду з держбюджету необхідно буде надати 5,5 млрд. грн. позики. Про це заявив міністр фінансів України Віктор Пинзеник на спільній нараді у президента за участі голови НБУ Володимира Стельмаха.

За словами Пинзеника, для забезпечення пенсійних виплат у січні необхідно близько 8 млрд. грн., з яких більшу частину повинна скласти позика з бюджету. Як повідомлялося, станом на 5 січня, Пенсійний фонд України профінансував виплати пенсій і грошової допомоги сумою 4 640,9 млн. грн., що становить 35% місячної потреби. 

Банківським установам, які уповноважені проводити виплату пенсій, перераховано 1 321,3 млн. грн., що забезпечить виплати коштів 1 476,3 тис. пенсіонерів, які одержують пенсії в банках з 4 до 8 січня, повідомляє агентство "УНІАН".


Джерело: УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: