antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На Пинзеника, Вінського і Філіпчука чекає відставка?

17/11/08
Блок Юлії Тимошенко найближчим часом має намір ініціювати ротацію на постах трьох міністрів. Про це УНІАН повідомило джерело у фракції БЮТ.

«Це Мінфін, Мінтранс, Мінекології. Із створенням можливої коаліції це не пов`язано. Ми просто хочемо освіжити роботу цих міністерств», - повідомив агентству один із членів фракції БЮТ. При цьому він відзначив, що остаточно розробленого «механізму» ротації міністрів ще немає.

В той же час, народний депутат фракції БЮТ Сергій Терьохін в коментарі «Обкому» заявив, що обговорення можливої ротації міністрів на рівні фракції БЮТ поки не було.

«Консультації з фракцією з цього питання не було. А якщо у нас є люди, які дозволяють собі такі висловлювання, то напевно це їх особиста позиція. Для мене, скажімо, незрозуміла причина такої зміни кадрів», - сказав він.

Народний депутат Андрій Портнов (БЮТ) відмовився прокоментувати інформацію щодо ймовірної ротації глав трьох міністерств.

А. Портнов 12 листопада в прямому ефірі програми «Шустер Live» на телеканалі «Україна» звернувся безпосередньо до члена Партії регіонів Нестора Шуфрича з пропозицією віддати регіоналам ті пости, які вони побажають зайняти. Серед кандидатів на виліт з нинішнього Кабміну фігурували Микола Оніщук, Богдан Данилишин, Йосип Вінський і Володимир Шандра. «Несторе Івановичу, ми готові вислухати ваші пропозиції... Дайте нам в уряд ефективного міністра юстиції, так? Дайте нам ефективного міністра фінансів, голову Державного комітету із земельних ресурсів, міністра транспорту дайте. Кого ще хочете, того дайте... », - заявив Портнов.


Джерело: proUA Львів
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: