antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На Пинзеника, Вінського і Філіпчука чекає відставка?

17/11/08
Блок Юлії Тимошенко найближчим часом має намір ініціювати ротацію на постах трьох міністрів. Про це УНІАН повідомило джерело у фракції БЮТ.

«Це Мінфін, Мінтранс, Мінекології. Із створенням можливої коаліції це не пов`язано. Ми просто хочемо освіжити роботу цих міністерств», - повідомив агентству один із членів фракції БЮТ. При цьому він відзначив, що остаточно розробленого «механізму» ротації міністрів ще немає.

В той же час, народний депутат фракції БЮТ Сергій Терьохін в коментарі «Обкому» заявив, що обговорення можливої ротації міністрів на рівні фракції БЮТ поки не було.

«Консультації з фракцією з цього питання не було. А якщо у нас є люди, які дозволяють собі такі висловлювання, то напевно це їх особиста позиція. Для мене, скажімо, незрозуміла причина такої зміни кадрів», - сказав він.

Народний депутат Андрій Портнов (БЮТ) відмовився прокоментувати інформацію щодо ймовірної ротації глав трьох міністерств.

А. Портнов 12 листопада в прямому ефірі програми «Шустер Live» на телеканалі «Україна» звернувся безпосередньо до члена Партії регіонів Нестора Шуфрича з пропозицією віддати регіоналам ті пости, які вони побажають зайняти. Серед кандидатів на виліт з нинішнього Кабміну фігурували Микола Оніщук, Богдан Данилишин, Йосип Вінський і Володимир Шандра. «Несторе Івановичу, ми готові вислухати ваші пропозиції... Дайте нам в уряд ефективного міністра юстиції, так? Дайте нам ефективного міністра фінансів, голову Державного комітету із земельних ресурсів, міністра транспорту дайте. Кого ще хочете, того дайте... », - заявив Портнов.


Джерело: proUA Львів
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: